Wpis z mikrobloga

Zauważyliście jak wykopki nie potrafią myśleć samodzielnie?
Nagle każdy stał się wrażliwy na przekleństwa, żaden nie siedzi w piwnicy, tylko musi koniecznie jechać na drugi koniec miasta przez zakorkowane miasto itp ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wystarczy że protestujący czegoś chcą a ci nagle robia wszystko odwrotnie, jak dzieci

Wyobrazcie sobie, jakie fikołki by były, gdyby organizatorzy protestów ogłosili np. że chcą niższych podstkow xD Zaraz pojawily by się opinie

"Ja to zawsze byłem za podatkami, widać efekty i chętnie zapłacę więcej"

"Mój kolega popierał protest dopóki nie chcieli niskich podatków, teraz już nie popiera"

"Tylko cucki i beciaki chcą niskich podatków"

"Mnie to nie dotyczy bo nie korzystam" (xD)

"Jakoś jak 20 lat temu chcieli niższych podatków to nie protestowaliacie, a teraz to tak"

"Pewnie chodzi o niższy VAT na roochanie, tylko o tym myślą te Julki i Oskarki"

"Kaczyński genialny strateg, tak naprawdę zawsze chciał niskich podatkow. Teraz to wprowadzi a protestujacy odtrabia sukces. Rozgrywa wszystkich jak chce, co za Napoleon"

"Coraz więcej zachorowań a wy jeszcze chcecie niższych podatków?!!"

xD

K.....x - Zauważyliście jak wykopki nie potrafią myśleć samodzielnie?
Nagle każdy st...

źródło: comment_1603871761LykG0DNxmG2wZPOmHTJHRW.jpg

Pobierz
  • 97
@Kowixx: Robota w korporacji i zagówniaczony SUV na kredyt. To jest ich godność, ich majestat. Nie waż się tego tknąć.

Nie protestujcie rano bo się spóźnie do roboty
Nie protestujcie po południu bo będę wracać 30 min dłużej do domu
Nie protestujcie wieczorem bo chce se w spokoju wyżłopać piwko i położyć gówniaka spać
Nie protestujcie w nocy bo chcę spać
Nie protestujcie w weekend bo chcę jechać do sklepu, a
@Kowixx: przeciez to od dawna wiadomo. Nie wiesz jak postąpić w jakiejś sprawie, zapytaj ludzi,z wykop.pl. I zrób odwrotnie. Tutejsze rady sa zawsze gówno warte....
Wow ludzie nie myślą samodzielnie. Nie zauważyłem żeby wykopki byli wrażliwi na przekleństwa prawie każdy wykopek jest na proteście reszta to incele co siedzą w domach
@Kowixx Ale ty rozumiesz że wykop to nie jest jeden użytkownik, a zazwyczaj najgłośniej krzyczy grupa najbardziej oburzona, więc zawsze będzie ktoś krzyczał. Rozumiem że użytkownicy wykopu powinni mieć zawsze jednolite zdanie na każdy temat XDDDD
Dziwnym trafem takie teksty ida zawsze w parze z fiksacjami na temat ruchania i tekstami o „Julkach i Oskarach”, gdzie protestuje sporo zwykłych rodzin


@somskia: W sumie mnie to nie dziwi. Na czele partii rządzącej stoi uber-przegryw. Przegryw-tytan, bóg przegrywów. Lgną do niego jak robaki do padliny.
Dziwnym trafem takie teksty ida zawsze w parze z fiksacjami na temat ruchania i tekstami o „Julkach i Oskarach”, gdzie protestuje sporo zwykłych rodzin


@somskia: Żadna normalna rodzina nie pójdzie w proteście w postulatami J........ i W........ A jesli myślisz inaczej to w ładnej patologii żyjesz.