Wpis z mikrobloga

Zauważyliście jak wykopki nie potrafią myśleć samodzielnie?
Nagle każdy stał się wrażliwy na przekleństwa, żaden nie siedzi w piwnicy, tylko musi koniecznie jechać na drugi koniec miasta przez zakorkowane miasto itp ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wystarczy że protestujący czegoś chcą a ci nagle robia wszystko odwrotnie, jak dzieci

Wyobrazcie sobie, jakie fikołki by były, gdyby organizatorzy protestów ogłosili np. że chcą niższych podstkow xD Zaraz pojawily by się opinie

"Ja to zawsze byłem za podatkami, widać efekty i chętnie zapłacę więcej"

"Mój kolega popierał protest dopóki nie chcieli niskich podatków, teraz już nie popiera"

"Tylko cucki i beciaki chcą niskich podatków"

"Mnie to nie dotyczy bo nie korzystam" (xD)

"Jakoś jak 20 lat temu chcieli niższych podatków to nie protestowaliacie, a teraz to tak"

"Pewnie chodzi o niższy VAT na roochanie, tylko o tym myślą te Julki i Oskarki"

"Kaczyński genialny strateg, tak naprawdę zawsze chciał niskich podatkow. Teraz to wprowadzi a protestujacy odtrabia sukces. Rozgrywa wszystkich jak chce, co za Napoleon"

"Coraz więcej zachorowań a wy jeszcze chcecie niższych podatków?!!"

xD

K.....x - Zauważyliście jak wykopki nie potrafią myśleć samodzielnie?
Nagle każdy st...

źródło: comment_1603871761LykG0DNxmG2wZPOmHTJHRW.jpg

Pobierz
  • 97
@Kowixx:

same się ośmieszają, ale musisz z nimi walczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)


W jakim Ty świecie żyjesz, że komentowanie wydarzeń społecznych i ich krytykowanie nazywasz walką xD jaki smutny syndrom oblężonej twierdzy.

Wklejasz cytaty zupełnie że sobą niezwiązane. I co?


Zarzucasz ludziom, że jeżeli narzekają na blokowanie ulic, to robią to na złość protestującym. Jeżeli jesteś już taka zasadnicza i dopytujesz się o dane, to może
@NPCno123123: gdzie tak napisałam? xD rzeczywiście, brak poparcia inceli to cios po którym się nie podniesiemy xD
@Carlit0: tradycyjne incelowskie argumenty, czyli wyzwiska - jak wspomniałam, nie ma na to miejsca pod moimi wpisami
@DeineVater: jw
@Humbaq: nie, stwierdzam fakt dokładnie taki jak napisałam - ci którzy do tej pory nie wychodzili z piwnic, nagle mają mnóstwo spraw do załatwienia na drugim końcu miasta. Resztę ty sobie odpowiedziałeś
@Kowixx: A co, masz kamery w ich piwnicach, liczysz auta wykopków na ulicy czy prowadzisz sondaże uliczne, w których pytasz sie po co ludzie wychodzą i jada na drugi koniec miasta? Bo oczywiscie nie bierzesz pod uwage opcji, ze sa to normalni ludzie, ktorzy na co dzien maja swoje zycie i nie trabia na wykopie o tym, ze gdzies musza dojechac, dopoki banda rozjuszonych, zle zorganizowaych cyrkowcow nie wybiegnie im przed
@Kowixx: przypisujesz osobom o poglądach sprzecznych z Twoimi, określona łatkę z pejoratywnym wydźwiekiem wykopek = przeciwnik protestów = incel/przegryw.

incel i przegryw to nie wyzwisko. Te grupy same siebie tak nazywają, wtf


To że te osoby same sie tak nazywają nie oznacza ze to nie może zostać użyte jako wyzwisko, np debil może zdawać sobie sprawę że jego IQ jest ekstremalnie niskie (IQ w skali Wechslera: 55–69. ) i może na
żaden nie siedzi w piwnicy, tylko musi koniecznie jechać na drugi koniec miasta przez zakorkowane miasto


@Kowixx: boże co za durny argument. To co, codziennie trzeba #!$%@? posty o tym, że się jedzie przez miasto inaczej jak ktos tego nie robi to oznacza, ze siedzi w domu?
@Kowixx: nie tyle wykopki co trolle pisowskie, odpalone jak zwykle przy agerach grubszych. Widać to zajebiście dobrze bo zawsze opóźnienie maja kilka dni, jest cisza, cisza i nagle zalane mirko wpisami na jedno kopyto (propisowskie kopyto)