Aktywne Wpisy

bArrek +33
Byłem wczoraj w takiej knajpie w mieście po odbiór zamówienia z apki dla biedaków no i knajpka taka fajna elehancka klimatyczna chwilkę musiałem poczekać na zamówienie i do lady podszedł młody chłopak który siedział przy stoliku z jakąś dziewczyną nie chce tutaj bawić się we wróżbitę ale wyglądało mi to na randkę chłopak podszedł do lady i powiedział że chce zapalić rachunek był spory ponad 150zl i tylko wyciągnął kartę przyłożył i

moll +131
Przypominam, że można szukać pomocy, jeśli ktoś ma słabszy dzień, tydzień, miesiąc, rok albo całe życie
To jest jeden z telefonów wsparcia dla ludzi w kryzysie. Jest darmowy
#rozowepaski #niebieskiepaski #pomocpsychologiczna
To jest jeden z telefonów wsparcia dla ludzi w kryzysie. Jest darmowy
#rozowepaski #niebieskiepaski #pomocpsychologiczna
źródło: 1000020339
Pobierz




źródło: comment_1603816352IM19DxrCIVDkQt7CZcUuY0.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
@RedBaron: Demokracja to nie dyktatura wiekszosci. No i PiS mial 43% glosow. To ze dostal 51% mandatow to fart i nasza cudowna metoda D’hondta
ciężko nazwać to co się odbyło demokratycznymi wyborami, nie z Kurskim na czele TVP