Wpis z mikrobloga

@Niedowiarek: 1) Sprawdź przeciwko czemu protestujesz
2) Sprawdź kto dokładnie odpowiada za stan rzeczy przeciwko któremu protestujesz
3) Oprotestuj te osoby z pkt 2

Np: Zbiórki pod domem JK, Vatiego, Sasina, Konfederacji, zbiórki pod ich biurami poselskimi, zbiórki pod TK, sejmem, senatem etc

Czego nie robić: Nie wbijać na msze, nie niszczyć mienia (i mam tu na myśli wszystkiego co nie jest "twoje" - samochodów, budynków, wiat autobusowych, tramwajów, autobusów, śmietników)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 37
@Niedowiarek: ja naprawdę nie rozumiem tej waszej pokrętnej logiki że jak będziecie #!$%@? ludzi #!$%@? miasta to ci ludzie się... właściwie co? Przyłącza? Znielubia PiS? #!$%@?ć #!$%@? rząd i ludzi odpowiedzialnych za sytuację a nie #!$%@? miasto. Ci ludzie którzy będą sprzątać po protestach na pewno będą szczęśliwi z tego powodu i będą popierac sprawę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@Niedowiarek:
zastanawiałeś się z czyich podatków będą opłacać sprzątnie tego bałaganu i nabazgranych elewacji?

Chyba, że jesteś niepracującą Julką to mogę Ci zasugerować zapytać rodziców

Idziesz 8-16 do pracy, odprowadzasz podatek,
Idziesz na protest, malujesz przystanki, elewacje, tramwaje itd
Służby komunalne z twoich podatków sprzątają po protestach XD
@xkajteqx ziomek, myślę że oni tego nie ogarniają, jak lemingi. I jeszcze lewactwo załatwię tu swoje antykościelne sprawy. Dużo więcej by zyskali jakby ci wszyscy ludzie zebrali się, tak jak napisałeś pod domem vateusza, kaczyńskiego i innych z ferajny. Na tyle ludzi spokojnie by się udało i #!$%@? trąbkami cała noc. Ale nie, ch*j kur*a pomalujmy ściany i uprzykrzajmy życie ludziom, którzy mają swoje sprawy i nie są w żaden sposób związani.