Wpis z mikrobloga

A teraz wyobraźcie sobie, że Polska jest drugimi Czechami, że żyje się normalnie, kościół gdzieś tam istnieje, ale nie jest utrzymywany z budżetu, nikt nie decyduje o prawie "bo bozia tak kazała", nie ma religii w szkołach i wyśmiewania się z dzieci, które na nią nie chodzą, nie ma sklepów zamykanych ustawą w niedzielę, nie ma strachu, że jak dziewczyna zaciąży, to koniec życia.

Dlaczego wystarczy przejechać przez granicę, żeby znaleźć się w takim fajnym, normalnym kraju, a u nas na własne życzenie jesteśmy trzymani za mordę przez garstkę facetów w czarnych sukienkach. I dlaczego nie możemy tego po prostu zmienić?

#protest #aborcja #konfederacja #4konserwy #neuropa
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@brambory: Nie ma chętnych na przejęcie rządów? Burdy i protesty bez planów to zły plan. Co mi z tego że ludzie będą protestować? Albo ktoś chce przejąć ten b----l albo niech nie utrudnia już i tak tragicznej sytuacji ratowników..........
  • Odpowiedz
@brambory na przykrywkę dla swojej niekompetencji. Liczyli że zaprotestuje jak zwykle sama warszawka i jakoś się rozejdzie po kościach. Niestety chyba się przeliczyli bo ludność jest tak w-------a pandemią że nawet w pcimiu dolnym protestują. Do tego młodzież i studenci nie mają co robić bo nauczanie zdalne praktycznie nie istnieje. Wiele osób straciło robotę po zamknięciu knajp i siłowni więc mają czas i odpowiednią motywację.
  • Odpowiedz
@PatologiiZew: aha, już widzę ten kwik, że WŁADZEM DEMOKRATYCZNOM CHCOM NAM ODEBRAĆ. W jaki sposób mieliby przejąć tą władzę? Prośbą, żeby Kaczyński i cały jego rząd się podał do dymisji? haha
  • Odpowiedz
@brambory: Wierzysz w to że protesty uliczne doprowadzą do przedterminowych wyborów? Wiesz czemu opozycja tego nie chce? Bo panicznie boją się odpowiedzialności za rozwalone państwo. Budżet leży. Służba zdrowia leży. Nikt nie chce brać odpowiedzialności. Życie to coś więcej niż chodzenie na protesty........
  • Odpowiedz
@PatologiiZew: wierzę, że nie odważą się zmienić prawa aborcyjnego i mam nadzieję, że konfederacja i pis przegrają w następnych wyborach. Ciebie się pytam jak widzisz przejęcie władzy, bo Ty z tym wyskoczyłeś
  • Odpowiedz
@anonkelly: kogo obchodzi? Hmmm no może kogoś, kto się boi dostać informacje, że dziecko nie przeżyje? Może kogoś, kto już dostał takie informacje? Myślisz, że Ciebie to może nie dotyczyć?
  • Odpowiedz
@brambory: Ona już jest ruszana a organizatorzy protestów mówią o liberalizacji ustawy. Kiedy więc ustaną protesty? Jak zostanie kompromis? Jak będzie liberalizacja? Politycy opozycji krzyczeli o reżimie sanitarnym a jak wyczuli walkę o poparcie to mają już temat wirusa gdzieś. Niech giną bez pomocy w kolejkach do SORów, Wcale nie będzie mi żal przypisać im czarnego koloru w chwili próby. Sprowadzają tragedie na nas. Jak wirus taki śmieszny to zapraszam
  • Odpowiedz
@anonkelly: słuchaj, jak masz w sobie tyle siły, żeby nosić w sobie martwe albo śmiertelnie chore dziecko, to sobie je noś, to ejst twoj wybor, ja chcę mieć swoj i nie mieszaj w to swojego boga. Jak wierzysz, że twoj bog daje i odbiera życie to sobie w to wierz. Jak wierzysz, że zygota staje się człowiekiem od razu po zapłodnieniu, to też sobie w to wierz, ale nie narzucaj
  • Odpowiedz