Wpis z mikrobloga

Ja wiedziałem, że kuce to tępaki, ale żeby tak oczywistej ironii nie załapać to ja nie wiem co trzeba mieć w głowie XD


@kulpiotr: a ja nie wiedziałem, że lewaki to takie tępaki, że w oczywisty sposób ironiczny gest potrafią wziąć na serio XD. Bo do ich zwichrowanego sposobu oceny rzeczywistości bardziej pasuje fałszywa interpretacja XD
@lone_sloane: w sumie takie wpisy przypominają, że lewicowcy nie są tak głupi, jak się przyjęło sądzić. Są znacznie głupsi.

Na zdjęciu hajluje min. dr Marcin Chmielowski, politolog o libertariańskich, jeśli nie anarchokapitalistycznych poglądach. Osoba, której światopogląd jest odległy od faszyzmu tak daleko, jak chyba się tylko da z całego spektrum zaistniałych kiedykolwiek poglądów politycznych. Ale nie, lewicowcy wiedzą lepiej, bo przecież sami zdołali sobie wmówić, że osoby na zdjęciu to kryptofaszyści.
@lone_sloane: wiem, gdybyś się zreflektował, zaprzeczyłbyś wszystkim moim krytycznym ocenom, pokazałbyś, że można wyjąć głowę z własnej dupy. A wtedy okazałoby się, że się mylę, co zdarza się stosunkowo rzadko.
@kulpiotr: typowy pajac - neuropek. Jeśli ktoś nie wali sobie do #!$%@? Urbana albo Tuska, to jest FASZYSTĄ. Dla was nie ma nic pośrodku, jeśli ktoś nie zgadza się z #!$%@? logiki w takt pseudointelektualnego humoru rodem z gimbazy, to jest nazistą, katolikiem, mizoginem i konfederatą.
Czyli rozumiem jeśli ktoś ironicznie zacznie latać z me swastyką itp to nie mamy go oceniać itp bo robi to dla śmiechu i ironicznie tak? Nawet gdyby to robił wasz znienawidzony poseł