Wpis z mikrobloga

PiS jest skończony. Wodzowi już pewnie helikopter tankują na wszeki wypadek.


@noitakto: Chciałbym, żeby tak było, ale myślę, że Kaczyński nie wyciągnął jeszcze wszystkich asów z rękawa. Może tak być, że teraz PIS zacznie optować za uwzględnieniem tego 3 warunku aborcyjnego poprzez zmianę konstytucji (bo tylko tak w ten sposób da się to załatwić). Oczywiście uwzględni w konstytucji oprócz zmian regulujących aborcję także zmiany administracyjne, o których będzie mniej wrzasku, ale
@Maly_Jasio: Albo może być tak, że Kaczyński zrozumiał i umiał rozegrać tylko tych prostaczków, którzy na niego głosują. Tymi pożytecznymi idiotami szczuł całą Polskę. Teraz spróbował dobrać się do części społeczeństwa, której nie rozumie i nie umie ograć. Dlatego dołączają do protestów nawet rolnicy i kibice. Na tym karakan może się przejechać.
Tak plusujecie i się podniecacie, a widzieliście chociaż wpis w linku z tego tweeta? Nie? To proszę:
"
"Witam wszystkich kiboli i kibiców chciał bym aby ta wiadomość poszła w świat. Lewacy chcą zniszczyć dla nas ważne miejsca jakimi są świątynie niech wszyscy bronią ich. BÓG HONOR OJCZYZNA JEST DLA NAS ŚWIĘTE. ZROBY TAK SAMO JAK ŻOŁNIERZE WYKLĘCI BROŃ TEGO SAMEGO CO ONI. CHWAŁA BOHATEROM." Taki wiadomości od rana wpadają na naszą
@Ojciec_Slabeusz:
Uwaga teoria.
A co jeśli w PiSie wiedzą że jest tak #!$%@? w kasie Państwa że drugi lockdown zniszczy gospodarkę tak że musieliby usunąć 500+ czy #!$%@? w #!$%@? kasy ludziom z konta? Dlatego postanowili się usunąć na chwile i dać porządzić innym w tym burdelu w którym trzeba bedzie podjąć bardzo trudne decyzje. PiS będąc w opozycji bedzie krzyczeć: hurr durr zabrali 500+ po czym po 4 latach wrócą
@korf1: tak przeczytałem. Pozostają tylko takie z softboyami i laskami by pokazać, że tylko oni są przeciw.

Ja trafiłem na ten post przez komentarz kumpla z sharków i wypowiadał się tam negatywnie. Komentarza nie ma, a miał ponad 300 reakcji. A komentarz był pisany koło 16.

do tego w znajomych mam trochę sharków i też na fb mocno jadą, więc albo nagle tam niezły odłam powstał, albo południe polski, które jest