Wpis z mikrobloga

PiS jest skończony. Wodzowi już pewnie helikopter tankują na wszeki wypadek.


@noitakto: Chciałbym, żeby tak było, ale myślę, że Kaczyński nie wyciągnął jeszcze wszystkich asów z rękawa. Może tak być, że teraz PIS zacznie optować za uwzględnieniem tego 3 warunku aborcyjnego poprzez zmianę konstytucji (bo tylko tak w ten sposób da się to załatwić). Oczywiście uwzględni w konstytucji oprócz zmian regulujących aborcję także zmiany administracyjne, o których będzie mniej wrzasku,
  • Odpowiedz
@Maly_Jasio: Albo może być tak, że Kaczyński zrozumiał i umiał rozegrać tylko tych prostaczków, którzy na niego głosują. Tymi pożytecznymi idiotami szczuł całą Polskę. Teraz spróbował dobrać się do części społeczeństwa, której nie rozumie i nie umie ograć. Dlatego dołączają do protestów nawet rolnicy i kibice. Na tym karakan może się przejechać.
  • Odpowiedz
Tak plusujecie i się podniecacie, a widzieliście chociaż wpis w linku z tego tweeta? Nie? To proszę:
"
"Witam wszystkich kiboli i kibiców chciał bym aby ta wiadomość poszła w świat. Lewacy chcą zniszczyć dla nas ważne miejsca jakimi są świątynie niech wszyscy bronią ich. BÓG HONOR OJCZYZNA JEST DLA NAS ŚWIĘTE. ZROBY TAK SAMO JAK ŻOŁNIERZE WYKLĘCI B--Ń TEGO SAMEGO CO ONI. CHWAŁA BOHATEROM." Taki wiadomości od rana wpadają na naszą skrzynkę i jako wierzący katolik, ojciec dwójki dzieci popieram, wyjdźcie ludzie z tego amoku otwórzcie oczy o co w tym wszystkim chodzi, kto nas niszczy i skąd te wszystkie trendy przychodzą oraz z kim maszerujecie w jednym szeregu pod pretekstem obrony praw kobiet. Jeśli tam bardzo wam na tym zależy czemu nie protestujcie w krajach muzłumanskich czy pod meczetami których trochę jest w naszym kraju, tamya kultura prawa kobiet i dzieci ⚠️ łamie nagminnie. Pozdrawiam normalnie myślących."

Link: https://www.facebook.com/537851909650696/posts/2807957885973409/

Beka
  • Odpowiedz
@Ojciec_Slabeusz:
Uwaga teoria.
A co jeśli w PiSie wiedzą że jest tak c-----o w kasie Państwa że drugi lockdown zniszczy gospodarkę tak że musieliby usunąć 500+ czy z-----c w c--j kasy ludziom z konta? Dlatego postanowili się usunąć na chwile i dać porządzić innym w tym burdelu w którym trzeba bedzie podjąć bardzo trudne decyzje. PiS będąc w opozycji bedzie krzyczeć: hurr durr zabrali 500+ po czym po 4 latach
  • Odpowiedz
@korf1: a czy ty wszedłeś na sekcje komenatrzy? Facet nie nadąża usuwać, a i tak co chwilę pojawiają się pokazujące, że g---o a nie prawdę rzecze z 500+ like? Ja wiem, ze jest trochę kiboli debili, ale większość jednak szanuje swoje kobiety:matki, żony, córki. Jest to trochę wyżej w hierarchii niż jakiś KK.
  • Odpowiedz
@korf1: tak przeczytałem. Pozostają tylko takie z softboyami i laskami by pokazać, że tylko oni są przeciw.

Ja trafiłem na ten post przez komentarz kumpla z sharków i wypowiadał się tam negatywnie. Komentarza nie ma, a miał ponad 300 reakcji. A komentarz był pisany koło 16.

do tego w znajomych mam trochę sharków i też na fb mocno jadą, więc albo nagle tam niezły odłam powstał, albo południe polski, które
  • Odpowiedz