Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki. W końcu spojrzałem na siebie krytycznym okiem i stwierdziłem, że muszę schudnąć. Ostatnie tygodnie a nawet miesiące to ciągłe żarcie w biegu i zapychanie się byle czym. Na liczniku jest 113 kg a pamiętam jak zajebiście się czułem mając 90 kg. :) Sytuacja u mnie taka, że oczywiście muszę zacząć dietę ale też ćwiczenia. Niestety nie mam żadnych przyrządów do ćwiczeń, ale jak ktoś jest w temacie to pewnie powie że to nie problem, a siłownia odpada (mieszkam w lesie xD). Pisze tutaj, bo może jest tutaj wśród Mirków jakiś trener albo dietetyk, który układa jakieś sensowne plany dietetyczne i chciałby po większej analizie/dyskusji mi coś rozpisać ? Oczywiście, że za hajsy! Polecacie kogoś, albo ktoś sam się tutaj podpisze ? Dajcie znać.

#dieta #chudnijzwykopem #mikrokoksy #odchudzanie
  • 17
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lukaszbsk: od półtora roku zaprzestałem grać w piłkę nożną. Miesiąc temu wróciłem do gry, pomimo tego że przywiązuje duża wagę do rozgrzewki i starałem się oszczędzać to w połowie meczu przy nagłym zwrocie i przerzuceniu masy ciała na lewą nóżkę kostka nie wytrzymała. Na rano miała podwojoną objętość a ból jak #!$%@?.