Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Macie jakieś pro tipy żeby nie zdziczeć totalnie przez home office? Od marca pracuję zdalnie w 100% i z każdym dniem jest coraz gorzej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
jestem totalnym piwniczakiem i wygląda na to że nie mam żadnych znajomych, do tej pory kontakty F2F z ludźmi z pracy zaspokajały moje potrzeby socjalizacji, ale teraz gdy codziennie siedzę sama przez 8h to bardzo źle to na mnie wpływa.
Myślałam nawet o zmianie pracy ale w obecnej nie jest źle, tylko ta praca z domu mnie przytłacza ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#praca #pracbaza #homeoffice #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f968bf7c53de577b9aaef4f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 14
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: Zaproponowałbym wyjscia ze znajomymi do knajpy i siłownię ale się zesrało.

Mimo wszystko naciskałbym na znalezienie jakiegoś wspolnego ogniwa. Najlatwiej chyba na grupach marki samochodów. Albo urbex? Fotografia?

Z nami facetami tak jest ze na ploteczki to malo który chce sie widziec. Ale robic cos wspolnie to juz ok. Np znajomy warzy piwo i czesto z nim to robię (choc sam alkoholu nie pijam).
DestrukcyjnySzejk: Jako osoba, która pracuje z domu zanim to było modne podzielę się swoimi spostrzeżeniami.

Co jest ważne:

1. Aktywność fizyczna

Jak regularnie COŚ robię, to czuję się dużo lepiej. Zaczęło się od spacerowania jakąś godzinę dziennie i to mi wystarczało. To jest największy element niezdziczenia. Od jakiegoś roku wkręciłem się w bieganie oraz kupiłem sobie też drewniane krążki gimnastyczne + taśmy mocujące używane w transporcie i mam siłkę do górnych
OP: @DunningKruger: Jestem #rozowypasek, samochody to trochę nie dla mnie :D
@pawel-niczyporek: myślałam o pracy dodatkowej, ale nie wiem czy dam radę fizycznie w tygodniu, a przez weekend staram się odwiedzać rodzinę.
Knajpa, kawiarnia - teraz się trochę zesrało bo covid. Call center - szczerze mówiąc nienawidzę rozmawiać przez telefon xD jestem z tych #!$%@? ludzi którzy nawet pizzę wolą zamawiać przez stronę.
Do Mireczka WiedźmińskiNomad: no i