Wpis z mikrobloga

Trochę nie rozumiem oburzenia niektórych ludzi, że teraz kobiety walczą do pełnej aborcji. Czy wy myślicie, że jak aborcja będzie dostępna na życzenie kobiety, to nagle pary przestaną się zabezpieczać, a dziewczyny co najmniej raz w miesiącu będą zaliczać wizytę w klinice aborcyjnej? Że teraz zaczną sypiać z kim popadnie, bez żadnego zabezpieczenia i zachodzić masowo w ciąże, aby później mieć zabawę z abortowania płodu? A NO NIE! Kupienie prezerwatyw w sklepie, czy wykupienie tabletek antykoncepcyjnych wciąż będzie dla nas łatwiejszym i na pewno prostszym i bezpieczniejszym sposobem uniknięcia niechcianej ciąży.
Fatycznie może pojawić się więcej przypadków aborcji, mam tu na myśli młode dziewczyny, które zaszły w ciąże i rodzice nie będą chcieli, aby córka marnowała sobie życie w wieku 15 lat rodząc dziecko.
Ale od początku! Czemu pojawia się tak wiele niechcianych ciąż wśród nastolatek? A no dlatego, że brakuje odpowiedniej edukacji seksualnej! A czemu jej brakuje? Bo PiS i Kościół nie chcą jej w szkołach, bo przecież będą uczyć dzieciaki masturbacji i będą tam opowiadać o takich dyrdymałach jak homoseksualizm. NIE DAJ BOŻE DZIECI BĘDĄ MYŚLEĆ, ŻE TO COŚ NORMALNEGO! ****

#protest #aborcja #bekazpisu #bekazkatoli #polska
  • 115
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
czy wy myślicie że aborcja to taki prosty zabieg jak np. wizyta u dentysty? Jak można myśleć że kobiety będą sobie co poniedziałek chodzić na aborcję bo miały ochotę na jazdę na żywca. Ja p------e, w jakiej wy rzeczywistości żyjecie.
  • Odpowiedz
Czyli płacisz obecnie więcej na patologie, ale na aborcję to nie chcesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Gronbar: Ja nie chcę płacić na jedno i drugie. Jak ktoś w dobie internetu nie potrafi przed rozpoczęciem współżycia seksualnego doczytać o antykoncepcji, to niech płaci z własnej kieszeni za konsekwencje swojej głupoty.

Jeżeli zacznę gasić płonący olej wodą, to mam się domagać od państwa, żeby mi zrefundowało operacje przeszczepu
  • Odpowiedz
Koszt aborcji to jakieś 2k ponoć, koszt b------a to 500zł co miesiąc przez 18 lat. Czyli płacisz obecnie więcej na patologie, ale na aborcję to nie chcesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Gronbar: Fajne k-------e logiki. Po pierwsze to nie każdy b------k z 500+ jest wychowany w patologii. Po drugie to b------k jeszcze zarobi na czyjąś emeryturę i dołoży się do gospodarki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PaniBulwa: Według mnie powinna być na życzenie, choćby dlatego, że wiele osób z powodów ekonomicznych nie może sobie pozwolić na dziecko, bądź dziecko kolejne. Wpadki się zdarzają, a lepiej żeby ktoś nie istniał niż miał się wychowywać w biedzie.
No i popieram to co piszesz. Edukacja seksualna w tym państwie to dno i dwa metry mułu i zabobonów.
  • Odpowiedz
@polaczyna: profit jest ogromny, zdrowie psychiczne społeczeństwa jest bardzo ważne. Jak już ustaliliśmy, julki byłyby marginesem, a cała reszta miałaby prawdziwe powody, które z braku dostępu do aborcji, skutkowałyby powstaniem nowych patologii. Patologią nie jest tylko to, jak jest p-----c w rodzinie, alkoholizm, n-------i czy inne skrajne rzeczy. Patologią jest każde odstępstwo od normy, włącznie ze słabą sytuacją finansową, nawet jeżeli rodzice są naprawdę kochającymi i dobrymi ludźmi, w życiu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lonate: a to one nie mają internetu? Wystarczy wpisać: czy podczas karmienia piersią można zajść w ciążę. Tylko tyle, minuta roboty. Jak czegoś nie wiem to szukam informacji o tym, a nie yolo, podobno się nie da, a potem zdziwienie. To tylko o nich źle swiadczy. Serio lepiej poświęcić minutę, niż potem kilkanaście lat,.bo ja nie wiedziałam. Oni nie mówili, a ja sama za głupia, żeby się doedukowac.
  • Odpowiedz
@pedros92: Ja Ciebie rozumiem, bo mnie też to w-----a, taka głupota ludzka. Ale niestety tak jest. Zwłaszcza, że informacje można znaleźć sprzeczne ;) A też większość dziewczyn zauważyłam, że korzystają tylko z fb i z grup na fb. Jak czegoś nie ma na fb to nie istnieje, co jest dla mnie porażką ludzkości.
  • Odpowiedz
Koszt aborcji to jakieś 2k ponoć


@Gronbar: dlaczego państwo miałoby płacić za aborcję na życzenie? Problemy zdrowotne - ok, bo można to traktować jako chorobę, ale nie może być przyzwolenia na finansowanie aborcji, bo jakaś tępa gimbusiara popuściła szpary - jeśli chce się pozbyć zdrowego dziecka, to niech płaci za zabieg.
To samo z invitro - jeśli rodziny nie stać na uzbieranie na zabieg w kilka miesięcy, to również nie
  • Odpowiedz