Wpis z mikrobloga

Trochę nie rozumiem oburzenia niektórych ludzi, że teraz kobiety walczą do pełnej aborcji. Czy wy myślicie, że jak aborcja będzie dostępna na życzenie kobiety, to nagle pary przestaną się zabezpieczać, a dziewczyny co najmniej raz w miesiącu będą zaliczać wizytę w klinice aborcyjnej? Że teraz zaczną sypiać z kim popadnie, bez żadnego zabezpieczenia i zachodzić masowo w ciąże, aby później mieć zabawę z abortowania płodu? A NO NIE! Kupienie prezerwatyw w sklepie, czy wykupienie tabletek antykoncepcyjnych wciąż będzie dla nas łatwiejszym i na pewno prostszym i bezpieczniejszym sposobem uniknięcia niechcianej ciąży.
Fatycznie może pojawić się więcej przypadków aborcji, mam tu na myśli młode dziewczyny, które zaszły w ciąże i rodzice nie będą chcieli, aby córka marnowała sobie życie w wieku 15 lat rodząc dziecko.
Ale od początku! Czemu pojawia się tak wiele niechcianych ciąż wśród nastolatek? A no dlatego, że brakuje odpowiedniej edukacji seksualnej! A czemu jej brakuje? Bo PiS i Kościół nie chcą jej w szkołach, bo przecież będą uczyć dzieciaki masturbacji i będą tam opowiadać o takich dyrdymałach jak homoseksualizm. NIE DAJ BOŻE DZIECI BĘDĄ MYŚLEĆ, ŻE TO COŚ NORMALNEGO! ****

#protest #aborcja #bekazpisu #bekazkatoli #polska
  • 115
@polaczyna: No pewnie, lepiej niech te klubowe wpadki dostają 500+ z naszych podatków, co miesiąc, do 18 roku życia. A tak szczerze, dużo takich klubowych jednorazowych numerków z finałem mogłaby załatwić tabelka dzień po (gdyby była łatwiej dostępna, bez recepty). Niech aborcja na życzenie będzie płatna, ale w tych pozostałych trzech przypadkach powinna być refundowana.
@Gronbar: @PaniBulwa: Z ekonomicznego punktu widzenia, dla mnie korzystniejsza jest ta wpadka pobierająca 500plusy, bo będzie robiła na moją emkę. A z finansowania usuwania niechcianej niespodzianki miłośnych uniesień jakiejś pary, czy klubowych przygód Julki w męskim WC społeczeństwo nie ma kompletnie żadnego profitu. Także niech jeżdzą do Czech, Bawarii, albo niech topią w beczce z solanką.