Wpis z mikrobloga

Trochę nie rozumiem oburzenia niektórych ludzi, że teraz kobiety walczą do pełnej aborcji. Czy wy myślicie, że jak aborcja będzie dostępna na życzenie kobiety, to nagle pary przestaną się zabezpieczać, a dziewczyny co najmniej raz w miesiącu będą zaliczać wizytę w klinice aborcyjnej? Że teraz zaczną sypiać z kim popadnie, bez żadnego zabezpieczenia i zachodzić masowo w ciąże, aby później mieć zabawę z abortowania płodu? A NO NIE! Kupienie prezerwatyw w sklepie, czy wykupienie tabletek antykoncepcyjnych wciąż będzie dla nas łatwiejszym i na pewno prostszym i bezpieczniejszym sposobem uniknięcia niechcianej ciąży.
Fatycznie może pojawić się więcej przypadków aborcji, mam tu na myśli młode dziewczyny, które zaszły w ciąże i rodzice nie będą chcieli, aby córka marnowała sobie życie w wieku 15 lat rodząc dziecko.
Ale od początku! Czemu pojawia się tak wiele niechcianych ciąż wśród nastolatek? A no dlatego, że brakuje odpowiedniej edukacji seksualnej! A czemu jej brakuje? Bo PiS i Kościół nie chcą jej w szkołach, bo przecież będą uczyć dzieciaki masturbacji i będą tam opowiadać o takich dyrdymałach jak homoseksualizm. NIE DAJ BOŻE DZIECI BĘDĄ MYŚLEĆ, ŻE TO COŚ NORMALNEGO! ****

#protest #aborcja #bekazpisu #bekazkatoli #polska
  • 115
  • Odpowiedz
@PaniBulwa: Znieść klauzule sumienia w aptekach i u lekarzy, zlikwidować recepty na pigułki "dzień po", wprowadzić rzetelną edukację seksualną w szkołach i nagle się okaże, że aborcji jest potrzebne minimum ¯\_(ツ)_/¯ co najwyżej pójdą jakieś małolaty, które wpadną i spanikują.
  • Odpowiedz
@kcrgs nazywanie mnie lewakiem i uważanie, że 500+ nie jest dla patologii robiącej bachory jednoznacznie oznacza, że twoje zdanie ma dla mnie zerowa wartość ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@PaniBulwa: W Czechach liczba aborcji zmniejszyła się o około 2/3 w porównaniu z latami 60 i 70 ubiegłego wieku (wówczas to była oczywiście Czechosłowacja). Powód jest dość prosty - lepsza edukacja seksualna i dostęp do lepszej antykoncepcji.

Aborcja jest przypadkiem ekstremalnym, gdzie zawiodło już wszystko inne. I nie jest jakoś szczególnie często stosowana, zwłaszcza w krajach gdzie jest normalna (a nie religijna) edukacja seksualna i nie blokuje się dostępu do
  • Odpowiedz
Czyli równie dobrze mogą jeździć na zabieg do Reichu. Więc co za różnica?


@polaczyna: Kościół Katolicki gdyby był zakazany, stare mohery równie dobrze mogą sobie wtedy jeździć na msze św. do Reichu, co za różnica
  • Odpowiedz
Chodzi mi o profit ekonomiczny, na którym wszyscy mogą skorzystać.Na samopoczucie obcych mi ludzi mam wywalone pęto, tak jak oni na moje


@polaczyna: koszt dla państwa aborcji niepełnosprawnego płodu 2 tysiące
Koszt dla państwa utrzymania niepełnosprawnego który nie będzie w stanie przeżyć normalnie jednego dnia - 200 tysiecy
  • Odpowiedz
@Gronbar: musisz być naprawdę upośledzony twierdząc, że 500+ jest dla patologi. Jest to świadczenie socjalne, które występuje w większości państw europejskich, a Ty w swojej główce wymyśliłeś, że to dla patoli bo ktoś ci tak powiedział. Jeżeli to jest świadczenie dla patologi to podaj dane, które to wykazują. Jeśliby tak było to pewnie co najmniej 70% hajsu szło na chlanie i szlugi. Udowodnij, że to hajs dla patoli, albo siedz
  • Odpowiedz
Koszt aborcji to jakieś 2k ponoć, koszt bombelka to 500zł co miesiąc przez 18 lat. Czyli płacisz obecnie więcej na patologie, ale na aborcję to nie chcesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Gronbar: No nie, mimo wszystko bezpłatna aborcja to prosta droga do tego, żeby w pewnych środowiskach ludzie zrezygnowali z normalnej antykoncepcji (a bo co tam, najwyżej się usunie). Niech będzie w zasięgu, ale niech to
  • Odpowiedz