Wpis z mikrobloga

Trochę nie rozumiem oburzenia niektórych ludzi, że teraz kobiety walczą do pełnej aborcji. Czy wy myślicie, że jak aborcja będzie dostępna na życzenie kobiety, to nagle pary przestaną się zabezpieczać, a dziewczyny co najmniej raz w miesiącu będą zaliczać wizytę w klinice aborcyjnej? Że teraz zaczną sypiać z kim popadnie, bez żadnego zabezpieczenia i zachodzić masowo w ciąże, aby później mieć zabawę z abortowania płodu? A NO NIE! Kupienie prezerwatyw w sklepie, czy wykupienie tabletek antykoncepcyjnych wciąż będzie dla nas łatwiejszym i na pewno prostszym i bezpieczniejszym sposobem uniknięcia niechcianej ciąży.
Fatycznie może pojawić się więcej przypadków aborcji, mam tu na myśli młode dziewczyny, które zaszły w ciąże i rodzice nie będą chcieli, aby córka marnowała sobie życie w wieku 15 lat rodząc dziecko.
Ale od początku! Czemu pojawia się tak wiele niechcianych ciąż wśród nastolatek? A no dlatego, że brakuje odpowiedniej edukacji seksualnej! A czemu jej brakuje? Bo PiS i Kościół nie chcą jej w szkołach, bo przecież będą uczyć dzieciaki masturbacji i będą tam opowiadać o takich dyrdymałach jak homoseksualizm. NIE DAJ BOŻE DZIECI BĘDĄ MYŚLEĆ, ŻE TO COŚ NORMALNEGO! ****

#protest #aborcja #bekazpisu #bekazkatoli #polska
  • 115
  • Odpowiedz
@Gronbar: No tak tak było, byłem ostatnio w klubie 16+ i mowie dziewczynie ze robimy to tylko w zabezpieczeniu, ona po co? Ja ze dziecko. Ona ze przecież dzieci rosną na drzewach i co ja wygaduje.
  • Odpowiedz
@Reiden:

wiec sugerujesz ze 15 dająca dupy na dysce nie wie ze może z tego być dziecko? Jak bardzo upośledzonym i marginalnym przypadkiem jest ta omawiana 15?


Nawet nie wiesz jak wiedza dzisiejszych nastolatków jest uboga w tej kwestii. Dużo myśli, że przy pierwszym razie nie można zajść w ciąże, albo że stosunek przerywany jest zajebistą metodą antykoncepcji. Albo właśnie, że wystarczy się porządnie umyć po to się nie zaciąży.
  • Odpowiedz
@PaniBulwa edukacja seksualna zwiększyła ilość ciąż wśród nastolatek w WB więc nie do końca to prawda, nie powinna być dostępna całkowicie na życzenie ale łatwiej niż obecnie
  • Odpowiedz
Czy wy myślicie, że jak aborcja będzie dostępna na życzenie kobiety, to nagle pary przestaną się zabezpieczać, a dziewczyny co najmniej raz w miesiącu będą zaliczać wizytę w klinice aborcyjnej?


@PaniBulwa: tak jest na zachodzie, gdzie aborcja traktowana jest jak rodzaj antykoncepcji. Ha tfu na was morderczynie!
  • Odpowiedz