Wpis z mikrobloga

wstyd ale honorem sie nie najedzą wiec stoja jak idzie rozkaz, a i pewnie kilku z przekonania tam jest i operuje gazem
  • Odpowiedz
@master4342: Myślę, że jest spore grono policjantów, które zgadza się z protestującymi, ale równocześnie stara się podchodzić w miarę „profesjonalnie” i traktuje to jako pracę i tyle. Da się tak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 622
@master4342: xD
A co mają mówić? Służby porządkowe muszą z definicji być apolityczne i, uwaga, pilnować porządku. Czego od nich oczekujesz? Że wezmą konusa z żoliborza i wywiozą na taczce? Przypomnę że PiS umył rączki niczym poncjusz piłat, i całą sprawę załatwił Trybunałem Konstytucyjnym.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@master4342: mhm, bo oni to mają dużo do gadania, to peeno im mówią

Idź do pracy, bo żadna nie hańbi i nie słuchaj przegrywów-wykopków na utrzymaniu starych, którzy uważają się za specjalistów, bo mame z tate opłacają im michę i mieszkanie xD
  • Odpowiedz
Służby porządkowe muszą z definicji być apolityczne i, uwaga, pilnować porządku


@guest: dlatego zwykle u schyłku dyktatury wojsko dokonuje puczu podczas gdy policjant pałuje obywateli. XD

Policja to służba bez honoru, dadzą im podwyżki to urządzą drugą białoruś.
  • Odpowiedz
  • 43
żona policjanta here. o czym rozmawiamy? o tym jak bardzo jesteśmy wściekli na to, co PIS robi z Polską. a co ma to wspólnego z pilnowaniem porządku publicznego? przyjdzie inna władza, będą inne rozkazy a nienawiść i niezrozumienie ludzi zawsze będą takie same. on już nawet przestał próbować to tłumaczyć, bo ludzie są zbyt głupi ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
A co mają mówić? Służby porządkowe muszą z definicji być apolityczne i, uwaga, pilnować porządku. Czego od nich oczekujesz? Że wezmą konusa z żoliborza i wywiozą na taczce? Przypomnę że PiS umył rączki niczym poncjusz piłat, i całą sprawę załatwił Trybunałem Konstytucyjnym.


@guest: Jak widać niektórym się wydaje, że policja powinna robić to co oni chcą, albo to co większość krzyczy, a nie to co powinna.
  • Odpowiedz