Wpis z mikrobloga

  • 113
Do wszystkich #rozowepaski które sraja się o to że powinny mieć wybór co do aborcji mam propozycję:
Usuńcie sobie jajniki, albo po prostu przestańcie się #!$%@?ć tudzież dawać na lewo i prawo na tinderze, wtedy nie będziecie zmuszone do przeprowadzenia aborcji, kiedyś matki nie miały dostępu do takiej medycyny i niezliczonej rzeszy badań, nie wiedziały czy dziecko które urodza będzie zdrowe czy nie, może gdyby wtedy było prawo i jakiś konowal się pomylił twierdząc że któraś z Was będzie chora, czy upośledzona to może też zostały byście wyskrobane i nie byłoby komu teraz strzelać z dupy i robić gównianych protestów
#logikarozowychpaskow #przemyslenia #niepopularnaopinia
K4rpik - Do wszystkich #rozowepaski które sraja się o to że powinny mieć wybór co do ...

źródło: comment_1603463804Ft7deWJHdzIdUleolruAYY.jpg

Pobierz
  • 86
@K4rpik: Kolejny dzban, który uważa ze wadliwe płody powstają tylko w wyniku „ruchania się tinderowych Julek”. Nie ma to jak spłycanie tak ważnego problemu. Wiesz, ze są małżeństwa, które ŚWIADOMIE decydują się na dziecko i może być ono chore? I mój ulubiony argument, ze kiedyś. Kiedyś ludzie srali do dziury w ziemi, ale świat poszedł do przodu. Jesteście banda hipokrytów, których płód interesuje tylko do momentu narodzin, później znikają wszyscy którzy
@somskia Ale Ty wiesz że lekarze też mylą się w diagnozach czy nie? Usłyszysz coś od lekarza i pobiegniesz z miejsca zrobić aborcję? To gratuluję plytkiego umysłu i skoro życie jest dla Ciebie warte tyle co nic to zwyczajnie się nie rozmnażaj to nie będziesz musiała robić aborcji bo wtedy szansena chore dziecko zmaleja do 0, pozdrawiam
@Radysh
@QI-IQ akurat na badaniach prenatalnych mojej żony wykryli że któraś z komór serca(nie pamiętam która) naszego synka jest źle rozwinięta i powiedzieli że syn może się urodzić z wadą serca, ale też może być wszystko w porządku, jakoś nie pobieglismy go wyskrobać, a chłopczyk jest zdrów jak ryba i ma serce jak dzwon