Wpis z mikrobloga

  • 113
Do wszystkich #rozowepaski które sraja się o to że powinny mieć wybór co do aborcji mam propozycję:
Usuńcie sobie jajniki, albo po prostu przestańcie się #!$%@?ć tudzież dawać na lewo i prawo na tinderze, wtedy nie będziecie zmuszone do przeprowadzenia aborcji, kiedyś matki nie miały dostępu do takiej medycyny i niezliczonej rzeszy badań, nie wiedziały czy dziecko które urodza będzie zdrowe czy nie, może gdyby wtedy było prawo i jakiś konowal się pomylił twierdząc że któraś z Was będzie chora, czy upośledzona to może też zostały byście wyskrobane i nie byłoby komu teraz strzelać z dupy i robić gównianych protestów
#logikarozowychpaskow #przemyslenia #niepopularnaopinia
K4rpik - Do wszystkich #rozowepaski które sraja się o to że powinny mieć wybór co do ...

źródło: comment_1603463804Ft7deWJHdzIdUleolruAYY.jpg

Pobierz
  • 86
  • Odpowiedz
@K4rpik: Masz rację. Gdyby w przeszłości była lepsza medycyna to twoja matka by wiedziała, że może urodzić upośledzone dziecko i mogłaby się podwójnie zastanowić...
...Albo wyciąć jajniki
...albo nie ***** na lewo i prawo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@K4rpik: wada serca, a płód zdeformowany to wielka różnica. Z wada serca niektórzy żyją całe życie, a rozwijają się prawidłowo: zarówno w sposób intelektualny, jak i fizyczny. Myślałam, że to bait, ale po komentarzach widzę, że nie. Po co robiliście badania prenatalne, skoro jesteś przeciwny wyborowi? Wiesz ze istnieje szansa, ze przez te badania dziecko byłoby uszkodzone, albo by zmarło? Mała, ale istnieje. Taka wiedza, z uwagi na twoje poglądy,
  • Odpowiedz
@K4rpik: Znałem parkę ktora zaryzykowała a, miesiąc po narodzinach organizowała pogrzeb. Gdyby medycyna była wtedy lepiej rozwinięta można było uniknąć tragedii, a nie czekaj... xD
  • Odpowiedz
Jeśli trafi Ci się kiedyś - jakimś cudem - okazja na randkę, to zdradź potencjalnej różowej swój nick na wykopie, zanim się umówicie. Gwarantuje, ruchania - ani nawet - spotkania nie będzie.
  • Odpowiedz
Kocham mój #niebieskipasek i chcemy mieć dziecko. Jesteśmy zdrowi. Syn nie miał czaszki. Dla nas decyzja była jasna.. #aborcja i nie żałuję tej decyzji ani trochę. Bezczaszkowiec to wyrok. Mieliśmy wybór. Teraz w razie powtórki widzę dwa rozwiązania. 1. Popełnić samobójstwo. I oby tylko nikt nie ratował, bo potraktują jako usiłowanie morderstwa albo morderstwo. 2. Wyjechać za granicę. Tylko wtedy nie będę mogła pochować dziecka.
  • Odpowiedz
@K4rpik: Naprawdę myślisz, że przyszła matka, która od jednego, jedynego lekarza usłyszy, że jej wyczekane dziecko będzie bardzo ciężko chore i zapewne umrze przy porodzie albo tydzień po natychmiast leci się skrobać? Bez żadnych dalszych badań i konsultacji? Głupi jesteś czy tylko udajesz?
  • Odpowiedz
@K4rpik: A co cię obchodzi co kto robi ja nie kumam, skoro nie chcesz sobie robić aborcji to sobie urodź martwiaka, skoro ktoś chce sobie protestować żebyś nie musiał to daj mu protestować No w czym jest problem
  • Odpowiedz
@K4rpik ta argument 'kiedyś nie było i sobie radzili' Komputera i internetu też kiedys nie było także w podskokach #!$%@? do lasu szukać jaskini. W zimie będzie Ci tam w sam raz, domów przecież też kiedyś nie było.


@LadniePieknie + + + + + +
  • Odpowiedz
@K4rpik ty chłopie trollujesz xD bo takim debilem nie można być od urodzenia xD do ciebie nic nie dociera co ludzie piszą xD #!$%@? dziecko z wada serca operuje się będąc jeszcze w brzuchu matki lub po urodzeniu i nie musi to być wada genetyczna. Ludzie mają na myśli wady, które spowodują, że płód po urodzeniu przeżyje kilka dni i nic nie można z tym zrobić. W sensie lekarze nic nie
  • Odpowiedz
@K4rpik: wiesz, co kiedyś matki robiły z dziećmi z wadami? Zabijały.
Opowieść mojej babci, która żyła na wsi na Litwie. W wiosce urodziło się dziecko najprawdopodobniej z jakąś chorobą, która powodowała usztywnienie kręgosłupa. Jakkolwiek - noworodek "siedział", gdy się go na tyłku posadziło.
Ludzie we wsi uznali, że to pomiot szatana i porzucili w lesie.

Rzeczywiście kiedys było lepiej.
  • Odpowiedz
@K4rpik: Usunięcie jajników jest operacją nieodwracalną.
Ale.
Mężczyzna może w ciągu roku setki kobiet zapłodnić. Kobieta może urodzić tylko jedno dziecko rocznie.
Więc może to faceci powinni dokonać wazektomii, która jest operacją odwracalną i dopiero, gdy będą pewni, że chcą mieć dziecko, odwrócić ten zabieg? :)
  • Odpowiedz
@K4rpik: kiedys sie bryczka jezdzilo, w chorobie do piekarnika na zdrowaski wkladało, zeby wyruwalo nie leczyla, a zamiast prezerwatyw owczyxh pexherzy uzywalo. Spierdaj do tamtyxh czasów
  • Odpowiedz