Wpis z mikrobloga

  • 113
Do wszystkich #rozowepaski które sraja się o to że powinny mieć wybór co do aborcji mam propozycję:
Usuńcie sobie jajniki, albo po prostu przestańcie się #!$%@?ć tudzież dawać na lewo i prawo na tinderze, wtedy nie będziecie zmuszone do przeprowadzenia aborcji, kiedyś matki nie miały dostępu do takiej medycyny i niezliczonej rzeszy badań, nie wiedziały czy dziecko które urodza będzie zdrowe czy nie, może gdyby wtedy było prawo i jakiś konowal się pomylił twierdząc że któraś z Was będzie chora, czy upośledzona to może też zostały byście wyskrobane i nie byłoby komu teraz strzelać z dupy i robić gównianych protestów
#logikarozowychpaskow #przemyslenia #niepopularnaopinia
K4rpik - Do wszystkich #rozowepaski które sraja się o to że powinny mieć wybór co do ...

źródło: comment_1603463804Ft7deWJHdzIdUleolruAYY.jpg

Pobierz
  • 86
  • Odpowiedz
kiedyś matki nie miały dostępu do takiej medycyny i niezliczonej rzeszy badań


@K4rpik: kuuuurła kiedyś to byli 14 nas było spaliśmy w jeziorze i chodziliśmy do młyna pracować 27h na dobę
  • Odpowiedz
@K4rpik: Kiedyś dorosłości dożywał jeden dzieciak na urodzoną piątkę z puli dwudziestu zapłodnień.
Uważasz, że wówczas kobiety dawały na lewo i prawo?
  • Odpowiedz
@K4rpik: Kolejny dzban, który uważa ze wadliwe płody powstają tylko w wyniku „ruchania się tinderowych Julek”. Nie ma to jak spłycanie tak ważnego problemu. Wiesz, ze są małżeństwa, które ŚWIADOMIE decydują się na dziecko i może być ono chore? I mój ulubiony argument, ze kiedyś. Kiedyś ludzie srali do dziury w ziemi, ale świat poszedł do przodu. Jesteście banda hipokrytów, których płód interesuje tylko do momentu narodzin, później znikają wszyscy którzy
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@somskia Ale Ty wiesz że lekarze też mylą się w diagnozach czy nie? Usłyszysz coś od lekarza i pobiegniesz z miejsca zrobić aborcję? To gratuluję plytkiego umysłu i skoro życie jest dla Ciebie warte tyle co nic to zwyczajnie się nie rozmnażaj to nie będziesz musiała robić aborcji bo wtedy szansena chore dziecko zmaleja do 0, pozdrawiam
  • Odpowiedz
@K4rpik: Lekarze mylą się w diagnozach powiadasz? Zachorujesz na nowotwór to będziesz myślał, że lekarze
się pomylili i nie podejmiesz terapii?

  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Radysh raczej miałem na myśli że mogą się pomylić w badaniu USG, i źle zinterpretować obraz płodu, no ale co ja będę tłumaczył to jakiemuś podrzędnemu idiocie
  • Odpowiedz
@K4rpik: Ale uszkodzone plody powstaja rowniez przy swiadomym uprawianiu seksu xD i tak ludzie robia badania, ale teraz jak na badaniu wyjdzie ze plod nie dozyje 4 h po porodzie i tak kaze sie kobiecie go donosic i przezywac traume. Serio jestes taki ograniczony?
  • Odpowiedz
@K4rpik: Nie wiesz co to jest amniopunkcja albo Test NIFTY, prawda?
To było pytanie retoryczne.

I podaruj sobie osobiste wycieczki jak chcesz być traktowany poważnie.
  • Odpowiedz
@K4rpik: po Twoich wypowiedziach domyślam się, że o prenatalnych badaniach (nie tylko USG) po prostu nie wiesz za wiele. Spoko, nie każdy musi się znać na wszystkim, ale jeśli czegoś nie wiesz, nie rozumiesz, to nie używaj tego jako argument w rozmowie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Radysh
@QI-IQ akurat na badaniach prenatalnych mojej żony wykryli że któraś z komór serca(nie pamiętam która) naszego synka jest źle rozwinięta i powiedzieli że syn może się urodzić z wadą serca, ale też może być wszystko w porządku, jakoś nie pobieglismy go wyskrobać, a chłopczyk jest zdrów jak ryba i ma serce jak dzwon
  • Odpowiedz
@K4rpik ta argument 'kiedyś nie było i sobie radzili'
Komputera i internetu też kiedys nie było także w podskokach #!$%@? do lasu szukać jaskini. W zimie będzie Ci tam w sam raz, domów przecież też kiedyś nie było.
  • Odpowiedz