Wpis z mikrobloga

@Andreth:@Zgagulec: ja #!$%@? to nie jest sytuacja by dzielić i prowadzić jakieś durne wojny płci kretynki. Zarówno kobiety jak i mężczyźni cierpią z powodu zakazu aborcji, a gdy faceci chcą pomóc i przyłączyć się do protestów to macie ból dupy że robią to bo "świat się przez 5 minut nie kręci wokoł mężczyzn".
  • Odpowiedz
@kogut_20 w normalnym świecie a nie tym urojonym który mają przegrywy we łbach.

Zobacz sobie jaka jest ściągalność alimentów i jak matka cie przestanie utrzymywać to może zobaczysz że nie da się pławić w luksusach za 700 złotych miesięcznie bo tyle wynoszą średnie alimenty w Polsce
  • Odpowiedz
@Andreth: myslisz ze covidowcy leżą wszędzie na wszystkich oddziałach? nie, są izolowani od niecovidowców i niecovidowcy też 'zajmują miejsca', bo są już braki kadrowe i sprzętowe. Jak już to nie będzie miejsca, bo nie będzie wolnego księdza żeby dzidzię namaszczyć ¯\_(ツ)_/¯.
  • Odpowiedz
@nemonormik: to jest ta logika - mam wrażenie że w dyskusji biorą nie dojrzałe osoby, kobiety, tylko "facetki", które mając macicę nie widzą związku płodu z zapłodnieniem - dlatego mężczyzna jako taki jest poza zbiorem danych, z którego czerpią swoja zjadliwą logikę. I faktycznie stąd bierze się ta wojenka damsko-męska - normalne kobiety myśląc o tym, że przy zapłodnieniu raczej obecny jest mężczyzna (pomijam inne technicznie metody) i szanując swojego
  • Odpowiedz
@Andreth: ale się dziewuchy zesrałyście. Jak mam rozumieć to wasze jęczenie? Nie chcecie naszego poparcia? Nie chcecie naszego głosu w tej sprawie? Czy my nie mamy prawa być #!$%@?? Bo po co takie posty są dodawane? Jestem całym sercem z Wami ale takie posty odbieram jako "faceci zamknąć ryje, to nasz protest".
  • Odpowiedz
@Zgagulec: Aborcja dla wszystkich, w tym prawna dla "ojcow", szczegolnie tych naciaganych na ciaze, i masz poparcie mezczyzn. A moga sobie mowic co chca, bo to jest demokracja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
50% związków się rozpada po urodzeniu upośledzonego dziecka. 90% opiekunów takich dzieci to kobiety.


@dioxyna: nie atakuje cie, ale skad te liczby? Chcialbym je wykorzystać w ewentualnej dyskusji kiedys
  • Odpowiedz
@Gandern: Ze mną pracuje babeczka w ciąży. Moja mama była w ciąży 6x i do kiedy była w stanie to pracowała i bardzo szybko wracała do aktywności zawodowej, bo skoro zdecydowała się na taką dużą rodzine, to razem z tatą przykładali wszelki starań, aby niczego nam nie zabrakło i żebyśmy nie musieli korzystać z pomocy tego #!$%@? państwa.
  • Odpowiedz
@Zgagulec: tak tylko podpowiem - statystyka długości życia ( to tak apropo konsekwencji zdrowotnych), plus kobiety mają wyższy próg bólu ( udowodniono medycznie, przypuszczalnie przez konieczność zniesienia go przy porodzie). Jestem za wyborem ale bez jaj nie powtarzanymi kłamstwami, takie argumenty są z dupy.
  • Odpowiedz