Wpis z mikrobloga

@KRISSVector: powyżej w dyskusji osoby z które mają inne zdanie od Ciebie określiłaś jako 14 letnie kuce, a sama robisz dokładnie to samo co zarzucasz innym - powtórze się typowe rozczeniowe feministki :D


"Skoro masz umiejętności przepowiadania przyszłości, to może zdradzisz mi kolejne numery, dzięki którym wygram w Totka? "

Nie zasluzyłaś na żadne przysługi z mojej strony

btw. 14 lat to mi zaraz stuknie jak jestem na wykopie ¯\_(ツ)_/¯
@truth123456: Dobrze, ale dlaczego piszesz o tym w momencie walki o zniesienie zakazu aborcji w przypadku wad płodu? Dlaczego nie pisałeś o tym 10.03, kiedy jest polski Dzień Mężczyzny lub 19.11, kiedy był światowy Dzień Mężczyzny?

@Baudi: @trevoz

powyżej w dyskusji osoby z które mają inne zdanie od Ciebie określiłaś jako 14 letnie kuce, a sama robisz dokładnie to samo co zarzucasz innym - powtórze się typowe rozczeniowe feministki :D
@truth123456: jakbyście potrafili czytać i interpretować to co czytacie, to doszlibyście być może do wniosków, że: post nie jest kierowany do wszystkich mężczyzn, nikt nikomu nie zakazuje się wypowiadać, nikt nikomu nie zakazuje wspierać. Ten post jest oburzeniem na typową mizoginistyczną reakcję wykopków, którzy jak tylko problem dotyczy kobiet wykręcają sedno sprawy jak tylko się da, dodatkowo pisząc gówna typu: haha Jazda, Julki bendom musiały wysrywać upośledzone dzieci, dobrze im tak,
@KRISSVector: im dalej w las tym gorzej...

Twój komentarz: "dobrze Wam radzę, nie ma sensu pisać z nastolatkami na wykopie. Oni i tak nic nie mogą, bo mają po 14 lat i w poniedziałek mają zdalne nauczanie. Po co tracić na nich czas? "

https://www.wykop.pl/wpis/52972675/pamietajcie-rozowepaski-ze-jesli-w-25-tygodniu-obc/#comment-187976493

Mimo, że twoja rada nie była skierowana do mnie, pozwolisz, że to ja wezmę ją sobie do serca.
Nie widze sensu pisać z Tobą dalej, szkoda
@Baudi:

Mimo, że twoja rada nie była skierowana do mnie, pozwolisz, że to ja wezmę ją sobie do serca.


Kiepsko radzisz sobie z logiką. Coś nie było skierowane do Ciebie, ale mimo wszystko decydujesz się, żeby tak to traktować? Wybacz, niemądre podejście.
@Baudi: dotyczy w większej części kobiet niż mężczyzn, koniec kropka. Ja nie piszę, że nie dotyczy on mężczyzn, tylko w większej części dotyczy on kobiet, na co wykopki piszą o samobójstwach. To coś w stylu mówisz do kumpla: stary nie chce mi się żyć, dowiedziałem się, że mam raka .. a kumpel ci odpowiada, #!$%@?, stary ja nie mogę wysrać się od dwóch dni, to dopiero ból. O takiej postawie mówię.
@joderme: wy tez mozecie byc odpowiedzialne i sie zabezpieczac. Rozumiem, ze jednak to przez znaczacy odsetek w Polsce jest nie do pomyslenia, no bo jak to tak nie wrabiac na bachory albo inne alimenty. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak takie prawo wejdzie to obie strony sa chronione albo nie uprawiajcie seksu po prostu, tyle. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@joderme: dziekuje za potwierdzenie, ze nie walczycie o rownosc. Wyczekuje by ogladac kwik kobiet, jak zostana zastapione przez sztuczne twory, i dla wiekszosci ich jedyna wartosc spadnie do nicosci ( ͡° ͜ʖ ͡°)