Wpis z mikrobloga

@Gandern: większość kobiet pracuje w ciąży i nie odchodzi wcześniej na L4, wszystkie moje koleżanki pracowały do 8 miesiąca. Jak zawsze, punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia.
  • Odpowiedz
@Andreth: #!$%@? wykopki, ta sama sytuacja jak z protestami BLM. Białe przegrywy z Polski smutne bo nie o nich i już dupa boli. Tak samo tutaj, ciężko po prostu sympatyzować i wspierać protest w słusznej sprawie? Trzeba swoje hot #!$%@? tejki, ze jak to faceci też smutni i ja też smutny xD
  • Odpowiedz
@Andreth: Pamiętaj że to jest wykop i tutaj empatia przegrywów jest skierowana tylko w nich samych xD jedna grupa społeczna dostaje po dupie, ale to i tak trzeba odwrócić kota ogonem żeby to z siebie zrobić ofiarę. Nie wszyscy faceci tacy są, pamiętaj o tym. Trzymajcie się kobietki w tym #!$%@?łku ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zgagulec:

nikt wam nie odbiera prawa do współczucia, prawa do solidarność z kobietami i prawa protestowania


3 posty wyżej, oczywista szydera:

to jest sprawa matki i ojca, dlaczego wykluczasz ojcuffff??!!???


XD

Wykopki piszą żeby nie wykluczać partnerów z tragedii rodzinnej i nie zachowywać się, jakby problem dotyczył wyłącznie kobiet, a nie rodzin które tworzą z partnerami, a wściekłe macice wpadają w szał, bo NIE ZRÓWNUJ NAS TO JA CIERPIĘ JA BĘDĘ
  • Odpowiedz
@Andreth myślę, że w takich czasach trzeba raczej dążyć do wspierania się we wspólnych interesach ale dla niektórych to kolejny powód do pogłębiania podziałów. Ale przecież jak już zabijecie wszystkich mężczyzn, o czym tak bardzo marzycie, to już nie będzie problemów z aborcją co?
  • Odpowiedz
@dioxyna: A na jedno samobójstwo kobiety przypada 7 samobójstw mężczyzn. Ciekawe w kontekście statystyk które podałaś, prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Aiseq: różne tematy, uważam, że mężczyźni zasługują na szczególną uwagę psychologów, w związku z zaniedbaniami emocjonalnymi i głupimi zasadami społecznymi przez które nie potrafią radzić sobie z bezsilnością inaczej niż przez autoagresję
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@Tarec:

Wykopki piszą żeby nie wykluczać partnerów z tragedii rodzinnej i nie zachowywać się, jakby problem dotyczył wyłącznie kobiet, a nie rodzin które tworzą z partnerami, a wściekłe macice wpadają w szał, bo NIE ZRÓWNUJ NAS TO JA CIERPIĘ JA BĘDĘ NOSIĆ DZIECKO NIE PODPINAJ SIĘ.


Otóż nie. Wygłupki wyraźnie napisały że wkurza ich, że się pomija partnerów.
Problem w tym, że nie ma żadnego powodu, żeby ich w uwzględniać, bo
  • Odpowiedz
@Andreth: mężczyzna ma gorzej, bo nie może nie płacić na takiego dzieciaka. W tym momencie prawa się jako tako wyrównały, tzn kobieta MUSI donosić ciążę, tak jak facet MUSI płacić za dziecko. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@Zgagulec: @Andreth: czemu zawsze znajdują się wariaci po dwóch stronach? Jako normalny, młody facet nie uważam, że ten temat powinien być roztrząsany w kwestii tego czy to bardziej dotyczy kobiet, czy wszystkich po równo. Dlaczego zawsze polacy muszą się kłócić? Tutaj problemem jest prawo, a nie to w jakim procencie kogo ta sprawa dotyczy. Mam tak samo pretensje do was, wojujące atencjuszki, jak i do inceli, którzy biorą temat od
  • Odpowiedz
@Tarec wzruszające są twoje anegdotyczne doświadczenia. Za to jak zobaczysz sobie na statystyki to jasno widać że praca opiekuńcza to domena kobiet. Nie powinno tak być ale witamy w patriarchacie, tym samym patriarchacie w którym mężczyźni uważają ze ich zdanie nt aborcji jest równoważne zdaniu kobiet.

Zjawisko 'but what about men' jest powszechnie znane i ta dyskusja to tego przykład
  • Odpowiedz
@kogut_20 jak wiadomo kobiety nie utrzymują swoich dzieci. Kobiety generalnie nie muszą pracować po urodzeniu dziecka tylko z automatu mają zagwarantowane życie w luksusach na koszt mężczyzn, niezależnie od okoliczności. Znasz jakaś pracująca kobietę? No właśnie, ja też nie. Tzn w Arabii Saudyjskiej, bo w Polsce kobiety pracują.

mashallah bracie
  • Odpowiedz
  • 6
Otóż nie. Wygłupki wyraźnie napisały że wkurza ich, że się pomija partnerów.

Problem w tym, że nie ma żadnego powodu, żeby ich w uwzględniać, bo dla samego sedna akurat ich odczucia są w tym względzie bez znaczenia.

@Kleki_Petra Czekaj, co? Konieczność wychowywania upośledzonego dziecka nie ma znaczenia dla sedna sprawy?
Wy jesteście jebnięci w głowę.
  • Odpowiedz
@Zgagulec: bo nie muszą, na jakim ty świecie żyjesz? XD
Znajduja sobie cuckolda, który ma #!$%@?ć, najlepiej na 2 etaty, i utrzymywać księżniczke z bombelkiem. Nie, nie utrzymuja swoich dzieci, bo pieniądze na dzieci dostają z socjalów, na które #!$%@?ą faceci.
  • Odpowiedz