Wpis z mikrobloga

@Endrius: To jest nic w porównaniu do innych problemów np. nowotworów, ogarnij się. Drzecie japy o takie pierdoły zamiast np. iść wspomóc przedsiębiorców lub rezydentów, gdy był na to czas.

@chwila: Jeżeli chcesz mieć podejście, że dziecko jest tylko Twoje, bo wychodzi z twojego ciała i nikt poza Tobą nie może o tym decydować to w razie czego powinnaś sama zostać z problemem. Nie ojciec który podjął inną decyzję, a
brawo dla ludzi że poszli bić się o to co ich nie dotyczy. Co to? Geje kleje w ciążę zachodzą?


@Kwiatsloneczny: Z dedykacją dla ciebie:

„Kiedy przyszli...”
Martin Niemöller, 1892-1984
(niemiecki pastor luterański; wiersz napisany w obozie w Dachau w 1942 r.)

Kiedy przyszli po Żydów, nie protestowałem. Nie byłem przecież Żydem.
Kiedy przyszli po komunistów, nie protestowałem. Nie byłem przecież komunistą.
Kiedy przyszli po socjaldemokratów, nie protestowałem.
Nie byłem przecież
@Kwiatsloneczny: gówno.

brawo dla ludzi że poszli bić się o to co ich nie dotyczy. Co to? Geje kleje w ciążę zachodzą?


Kiedy przyszli po Żydów, nie protestowałem. Nie byłem przecież Żydem.
Kiedy przyszli po komunistów, nie protestowałem. Nie byłem przecież komunistą.
Kiedy przyszli po socjaldemokratów, nie protestowałem.
Nie byłem przecież socjaldemokratą.
Kiedy przyszli po związkowców, nie protestowałem. Nie byłem przecież związkowcem.
Kiedy przyszli po mnie, nikt nie protestował. Nikogo już
@CyfrowyD: Jaki matriarchat? Jakie decydowanie w rękach kobiety? Czy wy wszędzie musicie te swoje chore spaczone teorie wciskać? Owszem, sytuacje są różne w życiu i różni ludzie, ale są też normalni ludzie, którzy chcą sobie normalne życie ułożyć w normalnych związkach i być może chcą razem decydować o takich sprawach?!

Mi np. w tym momencie wybili z głowy myśl o drugim dziecku - zaplanowanym dziecku, chcianym, kochanym i wychowywanym w normalnej
brawo dla ludzi że poszli bić się o to co ich nie dotyczy. Co to? Geje kleje w ciążę zachodzą?


@Kwiatsloneczny: ale jesteś tępy, typie, no ale czego się spodziewać po wyborcy konfederacji? Jak już załatwią wszystkich twoich "wrogów", mniejszość po mniejszości, w końcu dotrą i do ciebie. I nie będzie miał już kto protestować razem z tobą. Nie będzie nikogo.
@rorf46: PiS to pewnie zrobił specjalnie, żeby sprowokować wrogie im środowiska do wyjścia na ulice - jak za tydzień, dwa będzie skok zachorowań, to te pisowskie szury będą krzyczeć, że OOOO NIE DOŚĆ ŻE DZIECI CHCOM MORDOWAĆ TO JESZCZE PROTESTUJĄ W TRAKCIE PANDEMII! MY DZIAŁAMY DOBRZE, TO LEWAKI I LGBT ROZNOSZĄ PANDEMIĘ! #takbedzie
@Kwiatsloneczny: Czy ty twierdzisz, że ci protestujący przeciw zaostrzaniu prawa aborcyjnego są gejami?
Skąd to stwierdzenie?
I czy twierdzisz, że ludzie mogą protestować tylko przeciwko temu, co ich osobiście dotyka?
Jeśli tak, to ciekawe, czemu o aborcji najchętniej wypowiadają się kapłani - mężczyźni, którzy nie zajdą w ciążę, zatem ich ten temat nie dotyczy.
O aborcji chętnie wypowiadają się Cejrowski, Winnicki, Bosak, Korwin i Braun, którym też nie grozi zajście w
@Kwiatsloneczny: Twierdzisz, że ludzie trzymający tęczowe flagi koniecznie są gejami? Jeśli tak, to jesteś w błędzie. Osobę chcącą trzymać tęczową flagę użyczający nie pyta o orientację seksualną.
@Kwiatsloneczny: Jakich poglądów? Wymień założenia ideologii LGBT.

A stwierdzenie "Kościół ma jasne stanowisko, lgbt to miało być dla gejów jak dzisiaj widać jest to zbiór poglądów czyli ideologia" to jakiś bełkot.