Wpis z mikrobloga

@Trojden: bo to Ty ciągle nawiązujesz do KK więc jeżeli chcesz o nim rozmawiać to napisałem dlaczego tak jest jak jest a z kolei LGBT to ideologia - bo wy chcecie nie mieć żadnych poszłak ideologii ale tutaj wychodzi zupełnie inny obraz sytuacji.
Jeżeli chodzi o zbieżność - wynika to z logiki. Jeżeli chodzi o jakieś pytania o zdrowie nikogo o to mi ie zapytałem.
@Khaine: Nie musisz tu używać wulgaryzmów. I skąd wiesz, że wszyscy zwolennicy kompromisu też są wściekli? Ci, dla których kwestia aborcji jest istotna, na pewno są wściekli - temu nie przeczę. Pytanie tylko, jaki to odsetek. Bo stwierdzenie, że 100%, jest dość śmiałe. Hołownia jest zaangażowany politycznie i społecznie, więc dla niego ta kwestia jest istotna. Lecha K. nie można spytać, na ile ta kwestia była dla niego ważna.
Ogólnie, wcale
@Kwiatsloneczny: xD
Nawiązałem do KK dlatego, że sam wspomniałeś o Kościele i papieżu, a ponadto nazwałeś LGBT "ideologią" tak samo jak katolik Duda, katolik Sakiewicz i katolicki arcybiskup Jędraszewski. Miej o to pretensje do siebie.
I wypraszam sobie zwracanie się do mnie w liczbie mnogiej. Nie jestem żołnierzem ani Rosjaninem, żeby zwracać się do mnie w liczbie mnogiej.
LGBT to nie ideologia, tylko lesbijki, geje, biseksualiści i transseksualiści.
I co to
@Kwiatsloneczny: Aha, czyli tobie coś takiego jak empatia jest obce.
W sumie nic dziwnego - z badań wynika, że im wyższy poziom religijności, tym niższy poziom empatii.
Dlatego ludzie z tęczowymi flagami mają empatię, a ludzie manifestujący z różańcami na ulicach jej nie mają.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CyfrowyD: jest to logiczne bo dziecko znajduje się w ciele matki, a ty nie możesz zdecydować co się dzieje z tym dzieckiem jeśli się jeszcze nie urodziło, bo nie możesz decydować o ciele matki. Matka powinna mieć prawo zdecydować czy dziecko urodzić czy nie, tylko to i tylko dlatego, że natura jest jaka jest, i tego nie da się zmienić. Nie możesz decydować o czyimś ciele i koniec, narusza to najbardziej
@chwila: To taki sam dogmat jak bóg w kościele katolickim, że kobieta czy dziecko są najważniejsze. Otóż nie są. Pchanie takiej narracji to patologia i marginalizacja mężczyzn w społeczeństwie. Każdy człowiek powinien mieć takie same prawa. Matka też może sobie zmienić zdanie, jak np. matka Madzi, więc problem dotyczy nie tylko facetów. Jak już się powołujesz na prawa naturalne to znów przypomnę, że matka sama tego dziecka nie zrobiła, więc nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CyfrowyD: jeżeli jest w jej brzuchu po zapłodnieniu, matka powinna mieć prawo zdecydować, bo znajduje się w jej ciele, urodzi to już inna sprawa. Przykład z matką Madzi jest więc inwalidą. Nie matka z dzieckiem jest najważniejsza. Tylko matka ma prawo wyboru dopóki nie urodzi tego dziecka. Po urodzeniu dziecka to dziecko jest najważniejsze, dlatego ojciec dziecka musi wziąć odpowiedzialność. Prawo naturalne jest takie, że to dziecko znajduje się w ciele