Wpis z mikrobloga

Mircy, sprzedałam kilka książek na #allegrolokalnie #allegro Zgodnie z ich polityką przelewy za te książki trafiły na konto 'Allegro finanse'. I jak dotąd wszystko wygląda ok, ale już weryfikacja konta bankowego do realizacji przelewu nie poszła tak gładko - trzeba mieć identyczne dane na koncie Allegro jak i na koncie bankowym.
Niby spoko, ale mój bank (pozdrawiam #bnpparibas) pomimo dwukrotnego złożenia dokumentów w oddziale nadal nie zaktualizował mojej zmiany nazwiska i na koncie bankowym nadal mam nazwisko panieńskie, a na Allegro mam już nazwisko zmienione na nowe (próba zmiany powrotnej na panieńskie została przez Allegro odrzucona).
Rada od pani z Allegro @allegro_pl ? Screen poniżej.
Jak żyć? Miał ktoś z was taki problem?
Nolissimi - Mircy, sprzedałam kilka książek na #allegrolokalnie #allegro Zgodnie z ic...

źródło: comment_1603357378rTTxEw9WB04MyXGZ6PKoCa.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nolissimi: Jakbym potrzebował tych pieniędzy na teraz, to bym pewnie jakieś darmowe konto założył w jakimś banku i podłączył je pod allegro.

Aczkolwiek bazując na tym co kiedyś tu czytałem to nie uda ci się bez aktualnych danych w banku i w sumie się nie dziwię, to też zabezpieczenie dla allegro na wypadek przejęcia konta.
  • Odpowiedz