Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak miałem #tinder. Dobiłem 19 lvl, a że byłem schudnięty, to awansowałem na takie 6/10. Rzymski nos zabrał mi ten jeden punkt.

Poznałem dziewczynę siedemnastoletnią z wielkimi ambicjami, z twarzy była takie 8/10. Zaskoczyło mnie, że chciała zostać prokuratorem. Fajnie nam się gadało, szybko się ustawiliśmy na randkę. Coś nie dawało mi jednak spokoju. Na dzień przed naszym pierwszym spotkaniem uznałem, że muszę przeprowadzić ostatni egzamin - test rzułtej mordy .

W skrócie polegał na tym, że wysłałem jej kilka memów z papieżem. Nie spodziewałem się jej reakcji, bo zaczęła się między nami kłótnia, która trwała przez jakieś trzy godziny. Trzy godziny słuchania o tym, że papież był wspaniałym człowiekiem, świetnym bramkarzem i fanatykiem kremówek.
Dostałem ultimatum, że jeśli postanowię się zmienić, to z wielką chęcią pójdzie ze mną na randkę. Spór wydawał się być zażegnany, emocje opadły. Życzyłem jej powodzenia w życiu i się ładnie pożegnałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie żałuję, bo jakiś czas później poznałem dziewczynę, która zdała test rzułtej mordy. Jesteśmy razem już 3,5 roku, niedługo zaręczyny.

Papież Polak naprawdę mocno zmienił moje życie i wiele mu zawdzięczam. Gdyby nie on, to może w przyszłości byłbym popychadłem pani prokurator. A może robi niezbędne papiery, żeby się na mnie zemścić. Kto wie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#2137
  • 15
@Haramb3:
Laski robią jakieś ukryte testy , domysły nie ma to jak proste pytania by się dowiedzieć czy coś z tego będzie
Przykładowy zestaw pytań
Pytanie 1:
2 tygodniowyy wyjazd do 4**** hotelu w Makarskiej ( Chorwacja) czy objazdówka po Bałkanach śpiąc w hostelach/namiocie/aucie/przyczepie czy co tam lubicie.
Pytanie 2 :
Fatalna pogoda co robimy?
a) heroes 3 /diablo 2 coop/ inne gierki razem
b) planszówki a przegrany
c) dziki seks
@Haramb3: Coś w tym jest - jak ktoś się spina o śmieszne obrazki, to przeważnie będzie robił problemy o pierdoły w życiu.
Też wykonałem test rzułtej mordy, tyle że bodajże tam wtedy poszło o zwierzaki - wiecie takie tam śmieszki typu jaskinia z kabanosem czy tam inne śmieszki.
Ten test wykazał, że pomimo iż loszka uważała się za takiego "hehe śmieszka poza kontrolo oo uu nic mnie nie odpala', to