Wpis z mikrobloga

@CrystalCastle: a Ty sobie przypomnij jak z dziewczyny biednej zakochanej do nieprzytomności sobie robiłaś jaja na internecie i się podszywalaś za mnie... Nie jest Ci wstyd!? To tylko biedna zakochana dziewczyna, a Ty ja tak ranisz... Życzę Ci, żebyś kiedyś jakiś chłopak tak zranił jak Ty ja ranilaś. Przeżyjesz zawód miłosny, to Ci się odechce głupich żartów na biednych zakochanych dziewczynach.
@Rafatus69: O czym ty mówisz haha trzymajcie mnie. Co za tupet, po tym wszystkim co zrobiłeś jej, znęcanie psychiczne i fizyczne, niszczenie rzeczy, groźby karalne, straszenie siekierą pod wpływem alkoholu mi zwracasz uwagę? Jakby na jej miejscu była Agnes to byś skończył na OIOMie, a tak Marlenka nie za bystra, uwikłana w toksyczny związek to można było swój życiowy przegryw wyładować na damskim worku bokserskim co? Pokazałeś swoim życiem prawdziwe dno
@CrystalCastle: Jak się dziewczyno nie wstydzisz takie rzeczy opowiadać!? Kłamiesz!!! Kłamiesz bo co? Bo masz problemy z otyłością? Masz z tego powodu kompleksy. Pewien użytkownik podesłał mi Twojego Facebooka, wystawiłbym go tutaj, ale to naruszyło by twoje dobra osobiste. Może zamiast poświęcać czas na wylewanie swoich żali tymi tłustymi paluszkami w monitor telefonu na śmieszne forum z obrazkami, to byś zaczęła regularnie biegać? Żal mi twojej rodziny, jak na ciebie patrzę.
@CLONE: Może koleżanka sama zachęcę się pochwalić. Możesz mi zarzucić co chcesz, ale ja w stalking i nękanie się bawić nie będę. Tym bardziej nie będę tobie nic podsyłał typie xD dopiero zerknąłem na nick, bo użytkownicy na patotagach to dla mnie jak numery w Dachau heh
@Rafatus69: Rafi, jak myślisz? Ile w Czesterze musieli po tobie sprzątać? Po tym jak znaczyłeś teren własnym moczem jak kundelek xD jak lałeś pod siebie i na ściany, jak rozlewałeś wszędzie wódkę miętową? Jak pewnie jeszcze robiłeś pod siebie xD

Pewien użytkownik podesłał mi Twojego Facebooka, wystawiłbym go tutaj, ale to naruszyło by twoje dobra osobiste.

Pewna osoba podesłała mi twój profil na ogłoszeniach erotycznych, wstawiłbym go tutaj, ale naruszyło by
@Rafatus69: Widzę epizod psychotyczny bliziutko już, demony buszują po głowie co? Ależ śmisznie historia psa co był goniony z każdego możliwego miejsca znów zatoczy koło. Widać było na ostatnim live, że pieskowi pić się tak chciało ale właścicielka skarciła za złe zachowanie haha. No ładne bajki opowiadasz na dobranoc a akurat pora na wieczorynkę ʕʔ