Wpis z mikrobloga

Mam takiego znajomego na fejsie z liceum, który okazał się mocnym szurem. Takim wiecie, plandemia, maski nie chronią, śmiertelność poniżej 0,00001%, spiski no i oczywiście MYŚL SAMODZIELNIE.

Szkoda, że to SAMODZIELNE MYŚLENIE nie pozwoliło mu zdać matury i zaliczyć szkoły średniej xDDD
#koronawirus
  • 99
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No tak, bo każdy wyborca konfy jest antymaseczkowym/pandemicznym szurem.


@shaunblack: tego nie napisałem, ale szury powtarzające hasła Brauna są wyborcami konfy

jakich k---a
  • Odpowiedz
nauka to nie "lewackie bzdety"


@Deska_o0: Lewackie bzdety, to lewackie bzdety. Ty jesteś już na etapie gdzie nie widzisz różnicy. Ale mogę jeszcze po tobie jechać dalej, bo jak widać ci się nie nudzi.

kolejny który wymyślą sobie jakąś teorie i odnosi się do niej bez jakiegokolwiek
  • Odpowiedz
Ty jesteś już na etapie gdzie nie widzisz różnicy. Ale mogę jeszcze po tobie jechać dalej, bo jak widać ci się nie nudzi.


@Hatespinner: serio masz jakieś braki w rozwoju, pieprzysz od rzeczy i przyklaskujesz sam sobie że "mnie jedziesz"

Naucz się lepiej nie stosować żadnych argumentów, jeżeli przywołujesz w nich lewackich szurów
  • Odpowiedz
przyklaskujesz sam sobie że "mnie jedziesz"


@Deska_o0: Ja sobie nie przyklaskuje, ale to ty płaczesz, że "wcale nie" jakby to od ciebie zależało. XD

mam przykrą informację, nikt nie uwierzy w twoje urojenia nawet jak je będziesz powtarzał co 10
  • Odpowiedz
mogę jeszcze po tobie jechać dalej

pojechałem cię jak dziecko

Jedyne co prześladuję to dzbanów na tym portalu, dlatego zostałeś ofiarą.

Ja sobie nie przyklaskuje

@Hatespinner: no kto by pomyślał że szur będzie hipokrytą
  • Odpowiedz
@Hatespinner: doczekam się chociaż jednego argumentu seba, czy będziesz dalej pieprzył od rzeczy i lizał się po jajkach dziwiąc się że nikt nie bierze cie poważnie?

Nazywam wysrywy i bzdety takie jak:

wyborca konfy

powtarzanie haseł jednego z liderów tej zbieraniny szurów pozwala sklasyfikować go jako jednego z jej wyborców, mam nadzieje że pomogłem, a jak nie stać cię na specjalistę załóż zbiórkę chętnie pomogę
  • Odpowiedz
doczekam się chociaż jednego argumentu seba


@Deska_o0: Jesteś dzbanem, ponieważ postujesz koroluka jako argumenty. Chcesz jeszcze jakieś?

powtarzanie haseł jednego z liderów tej zbieraniny szurów pozwala sklasyfikować go jako jednego z jej wyborców, mam nadzieje że pomogłem


@Deska_o0: Czyli fakt, że używasz tego samego języka co Trynkiewicz pozwala sklasyfikować cię jako pedofila. Masz takie problemy z generalizacją dzieciaku, że amunicja mi się nigdy nie skończy. XD
  • Odpowiedz
Jesteś dzbanem, ponieważ postujesz koroluka jako argumenty. Chcesz jeszcze jakieś?


@Hatespinner: co? xD ten jeden by wystarczył, problem w tym że kłamiesz, albo po prostu już nie wiesz co jest prawdą, a co twoja fantazją

Czyli fakt, że używasz tego samego języka co Trynkiewicz pozwala sklasyfikować cię jako pedofila. Masz takie problemy z generalizacją dzieciaku, że amunicja mi się nigdy nie skończy. XD

Takiego fikołka to i w cyrku nie
  • Odpowiedz
problem w tym że kłamiesz


@Deska_o0: Jedyne klamstwa tutaj, to twoje proby wybrniecia z tego jakiego dzbana z siebie zrobiles.

Takiego fikołka to i w cyrku nie widziałem


@Deska_o0: Witam w swiecie twoich "argumentow" xD Teraz juz wiesz jak czuja sie ludzie piszacy z toba.
  • Odpowiedz
odlatujesz coraz bardziej szurze


@Deska_o0: Typowy lewak, czyli tez klamca. Niby nie powinno sie wrzucac do jednego wora, ale wpisujesz sie w schemat. xD Jeszcze tylko brakuje zebys okazal sie zlodziejem.
  • Odpowiedz
@Hatespinner: zdajesz sobie sprawę że jak nazwiesz mnie jeszcze 10 razy bezpodstawnie kłamcą to niczego to nie zmieni hipokryto? Twoje kłamstwa zostały wypunktowane a ty dalej pieprzysz od rzeczy, cześć szurze
  • Odpowiedz
że jak nazwiesz mnie jeszcze 10 razy bezpodstawnie kłamcą to niczego to nie zmieni hipokryto


@Deska_o0: Przestań kłamać, to nie będziesz nazywany kłamcą. Przestań generalizować to nie będziesz nazywany dzbanem. Przestań pyskować to nie będziesz jechany. To takie proste. ;)
  • Odpowiedz
1 nie wyzywanie wszystkich wokoło

2 bez sensu pisać bo 1 jest dla nich nie do przeskoczenia


@Deska_o0: Może nie wiesz, bo to słabo słychać(ten fakers Lichockiej to odpowiedź na pokrzykiwania POwców), ale tam wszyscy wszystkich wyzywają. Akurat Konfederaci pewnie najmniej albo wcale. xD
A realnie jest tak: Sośnierz idzie do PiSowców na początku kadencji, każdy odmawia, Sośnierz idzie też do samego Kaczyńskiego, odmawia, mówi że "dyscyplina partyjna" i dlatego
  • Odpowiedz