Wpis z mikrobloga

Mam takiego znajomego na fejsie z liceum, który okazał się mocnym szurem. Takim wiecie, plandemia, maski nie chronią, śmiertelność poniżej 0,00001%, spiski no i oczywiście MYŚL SAMODZIELNIE.

Szkoda, że to SAMODZIELNE MYŚLENIE nie pozwoliło mu zdać matury i zaliczyć szkoły średniej xDDD
#koronawirus
  • 99
  • Odpowiedz
@rasmor: Bo często to są właśnie tacy ludzie. Ignoranci i idioci, którzy mogą się poczuć lepiej znając "prawdę". Drugą grupą są sfrustrowani inteligenci, którzy wykorzystują tych pierwszych i na nich zarabiają.
  • Odpowiedz
  • 27
@rasmor polecam przejrzenie grupek dla antyszczepionkowców i antykagańców. Większość z nich (o ile nie wszyscy) wygląda jak patusy po zawodówce i madki p0lki dla których jedynym osiągnięciem jest posiadanie bąbla
  • Odpowiedz
@rasmor: Moja dawna znajoma z czasów gimnazjum też zaczęła wrzucać mondre posty o tym jak to szczepionki są złe i wywołują autyzm. Były tam też rozpisane jakie to szkodliwe związki chemiczne znajdują się w szczepionkach i jak źle wpływają na nasze ciała. W końcu się #!$%@?łem i napisałem komentarz, w którym przypomniałem jej że przez całe gimnazjum była zagrożona z chemii i biologii, a zdała tylko dlatego, że nauczycieli chcieli się
  • Odpowiedz
zwierzęta by pewnie sobie poradziły, wyborcy Konfederacji jak widać nie


@Deska_o0: Gdyby lewackie partie nie były złożone z komuchów albo debili, to może mieli by z nimi jakieś szanse i nie musieli by zatrudniać trolli do szitpostowania w internecie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
z pełnym przekonaniem o swojej racji i w dodatku za darmo


@abcde: To jedyna sytuacja, kiedy zachowujesz godność w przeciwieństwie to shitpostowania za pieniądze, wiedząc że nie ma się racji. xD
  • Odpowiedz