Wpis z mikrobloga

@Primusek:
Gowin lobbuje bo sam jest w branży fitness (przejął siłownie po "Miśku", którą formalnie zarządza jego syn). Od ponad roku mają problem, żeby wystartować. Duży metraż, duże straty, chociaż tam umowa jest dobra ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bartek Gibała (Fitness Platinium, Smart gym - największa sieć na południu Polski) ma brata w europarlamencie, jego rodzina od dawna współpracuje z PSL i Gowinem i zaczęli razem "działać"
Gowin lobbuje bo sam jest w branży fitness (przejął siłownie po "Miśku", którą formalnie zarządza jego syn). Od ponad roku mają problem, żeby wystartować. Duży metraż, duże straty, chociaż tam umowa jest dobra ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@bdm_bq: Przecież White Star Power to była zajebista siłownia. Czasami w poniedziałki można było pomarzyć o zrobieniu czegoś na płaskiej.
Szkoda jakby padli ( ͡° ʖ̯ ͡°
@Gavilar:
wiem bo pracowałem tam przez 2 lata, od początku istnienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie porównuj White Star Power do The Legends, to co teraz tam zrobili to lipa. TL działało, ale masę czasu stracili żeby wystartować "po remontach" i ustaleniach kwestii prawnych. Teraz przecież znowu było zamknięte w sezonie letnim.
Nie porównuj White Star Power do The Legends, to co teraz tam zrobili to lipa.


@bdm_bq: Czy ja wiem czy taka lipa. Byłem tam jeszcze w lutym tego roku przed zamknięciem. Z perspektywy klienta to wymienili sprzęt na nowiutki. Maszyny takie że nie wiadomo jak się za nie zabrać xD Do tego ta super strefa na dole bez crossfitowców ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No ale jak organizacyjnie
@Gavilar:
zależy kto czego oczekuje. WSP to była duża siłownia z najlepszym klimatem w jakim ćwiczyłem. Można było robić wszystko w super warunkach na super sprzęcie, zwłaszcza jak na "tamte czasy". Teraz jest kolejny klub fitness z kolorowym sprzętem, masą stref, sześcioma modlitewnikami i dwiema klatkami do siadów ( ͡° ͜ʖ ͡°)