Wpis z mikrobloga

Właśnie zobaczyłem na fb, że moja znajoma z gimbazy urodzila kolejne dziecko xD. Pierwsze urodzila w wieku 19/20 lat. Teraz ma prawie 22. Niedawno był ślub. Widzę że robienie gowniakow od najmlodszych lat to juz powoli norma. Te dzieciaki maja #!$%@?, ona nawet szkoly sredniej normalnie nie skonczyla, a ten jej facet tez jakis za bogaty nie jest. Ale co ważne, ze bozia dala nowy cud zycia, a potem jakoś to będzie xD
#logikarozowychpaskow #ciaza #antynatalizm #rozowepaski #zwiazki
  • 28
@Felixu: Aa tu już się sadzisz na siłę ziomek bo to optymalny wiek dla laski na rodzenie. Najzdrowiej.
Skoro ma faceta może nie bogatego ale ma i jakoś tam sobie żyją to co ci do tego mośku ile mają bombelków i w jakim wieku ona rodzi? To już każdy facet musi mieć 30k zł drobnych żeby stworzyć normalną rodzinę?
Gorzej gdyby miała 16/17 lat, byłaby sama i po drugim bombelku skakałaby
@chwila: Nikt nie powiedział że nie są ułożoną parą której brakuje tylko $$$ więc ciężko cokolwiek snuć.. chociaż masz sporo racji bo często tak bywa jak piszesz. Mimo że pewnie obydwoje znamy osoby które wyszły z biedy i są zajebistymi ludźmi którym się wiedzie jak i wykształconych bananowców którzy przepieprzają swoje życie i majątek a kulturę i empatie widzieli tylko w filmach.
Różnie to bywa w życiu wiec myślę że nie