Wpis z mikrobloga

Szpitale przepełnione, brakuje personelu, medycy pracują na 3 zmiany, 10k zakażeń dziennie, groźba załamania całego systemu ochrony zdrowia, groźba (granicząca z pewnością) najgorszego krachu gospodarczego od 100 lat, a wyjdzie taki szur Braun i będzie promował gównoksiążkę napisaną na kolanie o fałszywości pandemii.

Konfederacja to najgorsze szkodniki jakie istnieją w Polskiej polityce, don't change my mind bo nie ma po co, podlewają benzyną wszystkie najgorsze, szurskie, szkodliwe teorie, kompletnie ignorując fakty i logikę. W tym momencie to już nawet nie jest śmieszne, bo taki idiota naraża zdrowie i życie ludzi, obejrzy to jakiś kuc-debil (masło maślane wiem), pójdzie do sklepu się kłócić że nie ma pandemii i nie da sobie założyć kagańca, zarazi ekspedientkę, ona zarazi kolejne 30 osób i wyśle do szpitala kolejne 4 babcie, spowoduje zator w lokalnym szpitalu w Wygnajewie Dolnym, powodując że ktoś z pozornie niegroźnym problemem jak wyrostek nie zdąży być zoperowany na czas.

Takim pacanom w ogóle nie powinno się dać platformy do zaistnienia, mam w dupie że nazwiecie mnie zamordystą kucyki, jesli ktoś regularnie szkodzi społeczeństwu swoim #!$%@?, to należy go totalnie olać i przypiąć mu naklejkę szur na czoło, żeby każdy wiedział że nie warto go słuchać.

#bekazprawakow #neuropa #4konserwy #konfederacja #koronawirus #polityka
Pobierz Kozajsza - Szpitale przepełnione, brakuje personelu, medycy pracują na 3 zmiany, 10k ...
źródło: comment_1602926265QReJ4OdMvq4rQHXcrwE7Zj.jpg
  • 69
@Zendemion: a co jest kapitalistycznego w systemie z przymusową składką o wysokości określonej przez państwo, w którym zdecydowana większość placówek jest również państwowa.

I czy ty chcesz powiedzieć, że Konfederacja #!$%@? od rzeczy, jak mówią o prywatyzacji służby zdrowia (np. Korwin to postulował), czy zakazie wtrącania się państwa do czegokolwiek poza wojskiem i policją?
@Replica: kapitalistyczne jest to że większość kosztów leczenia jest przerzucana na pacjenta, państwo refunduje część. Kapitalistyczne jest świadczenie usług różnej jakości po różnych cenach - choćby sala dzielona z innymi pacjentami a prywatny pokój z własną łazienką. Składki nie są trawione przez system a odkładają się na subkoncie należącym do danej osoby i tam procentują. Nie powiedziałem też nigdy że jest to system kompletnie kapitalistyczny, a jedynie najbliższy takiemu. Intuicja każe
Konfederacja to najgorsze szkodniki jakie istnieją w Polskiej polityce


@Kozajsza: Ramię w ramię z Lewicą. Najchętniej #!$%@?łbym obie te grupy na orbitę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oglądałem wczoraj w przeciwieństwie do Ciebie ten program i nie słyszałem żeby cokolwiek podważał. Trzymał sobie tylko tę książkę w ręce a jak dochodził do głosu


@Maib: Jeśli podczas rozmowy z tobą będę trzymał transparent "Maib to debil" to też nie poczujesz się obrażony bo nic takiego nie powiedziałem?
@Maib: Wywoływał nim szkodę większą niż urażenie kogoś, wśród widzów znajduje się masa debili gotowych łyknąć takie rzeczy. Nie musiał w tym celu się odzywać jeśli swoją osobą propaguje kłamstwa i dezinformację.