Wpis z mikrobloga

Szpitale przepełnione, brakuje personelu, medycy pracują na 3 zmiany, 10k zakażeń dziennie, groźba załamania całego systemu ochrony zdrowia, groźba (granicząca z pewnością) najgorszego krachu gospodarczego od 100 lat, a wyjdzie taki szur Braun i będzie promował gównoksiążkę napisaną na kolanie o fałszywości pandemii.

Konfederacja to najgorsze szkodniki jakie istnieją w Polskiej polityce, don't change my mind bo nie ma po co, podlewają benzyną wszystkie najgorsze, szurskie, szkodliwe teorie, kompletnie ignorując fakty i logikę. W tym momencie to już nawet nie jest śmieszne, bo taki idiota naraża zdrowie i życie ludzi, obejrzy to jakiś kuc-debil (masło maślane wiem), pójdzie do sklepu się kłócić że nie ma pandemii i nie da sobie założyć kagańca, zarazi ekspedientkę, ona zarazi kolejne 30 osób i wyśle do szpitala kolejne 4 babcie, spowoduje zator w lokalnym szpitalu w Wygnajewie Dolnym, powodując że ktoś z pozornie niegroźnym problemem jak wyrostek nie zdąży być zoperowany na czas.

Takim pacanom w ogóle nie powinno się dać platformy do zaistnienia, mam w dupie że nazwiecie mnie zamordystą kucyki, jesli ktoś regularnie szkodzi społeczeństwu swoim #!$%@?, to należy go totalnie olać i przypiąć mu naklejkę szur na czoło, żeby każdy wiedział że nie warto go słuchać.

#bekazprawakow #neuropa #4konserwy #konfederacja #koronawirus #polityka
Kozajsza - Szpitale przepełnione, brakuje personelu, medycy pracują na 3 zmiany, 10k ...

źródło: comment_1602926265QReJ4OdMvq4rQHXcrwE7Zj.jpg

Pobierz
  • 69
@Kozajsza: 10k ludzi z wykrytymi przeciwciałami dziennie*
wg WHO 10% populacji świata już zachorowało. News jest z 5. października - wtedy 18k testów wykryło 2k przypadków co by z grubsza się zgadzało ¯\_(ツ)_/¯ podniecanie się wykryciem osoby która przeszła wirusa i nawet o tym może nie wiedziała jest bez sensu