Wpis z mikrobloga

Szpitale przepełnione, brakuje personelu, medycy pracują na 3 zmiany, 10k zakażeń dziennie, groźba załamania całego systemu ochrony zdrowia, groźba (granicząca z pewnością) najgorszego krachu gospodarczego od 100 lat, a wyjdzie taki szur Braun i będzie promował gównoksiążkę napisaną na kolanie o fałszywości pandemii.

Konfederacja to najgorsze szkodniki jakie istnieją w Polskiej polityce, don't change my mind bo nie ma po co, podlewają benzyną wszystkie najgorsze, szurskie, szkodliwe teorie, kompletnie ignorując fakty i logikę. W tym momencie to już nawet nie jest śmieszne, bo taki idiota naraża zdrowie i życie ludzi, obejrzy to jakiś kuc-debil (masło maślane wiem), pójdzie do sklepu się kłócić że nie ma pandemii i nie da sobie założyć kagańca, zarazi ekspedientkę, ona zarazi kolejne 30 osób i wyśle do szpitala kolejne 4 babcie, spowoduje zator w lokalnym szpitalu w Wygnajewie Dolnym, powodując że ktoś z pozornie niegroźnym problemem jak wyrostek nie zdąży być zoperowany na czas.

Takim pacanom w ogóle nie powinno się dać platformy do zaistnienia, mam w dupie że nazwiecie mnie zamordystą kucyki, jesli ktoś regularnie szkodzi społeczeństwu swoim #!$%@?, to należy go totalnie olać i przypiąć mu naklejkę szur na czoło, żeby każdy wiedział że nie warto go słuchać.

#bekazprawakow #neuropa #4konserwy #konfederacja #koronawirus #polityka
Pobierz Kozajsza - Szpitale przepełnione, brakuje personelu, medycy pracują na 3 zmiany, 10k ...
źródło: comment_1602926265QReJ4OdMvq4rQHXcrwE7Zj.jpg
  • 69
@Chuseok: rzuciłeś truizmem, nikt tutaj nie powinien się wypowiadać bez okazania legitymacji epidemiologa Twoim zdaniem. No chyba że jedyne osoby które się nie znają na temacie to te co się z Tobą nie zgadzają, co byłoby dość prymitywne.
@MalyBiolog: nie ma na stronie MZ żadnej informacji o stosowanych testach
@Kozajsza: Oezu
Nikt nie twierdzi że nie ma wirusa tylko że panika jest rozsiana ponad miarę, dwa, panika i głupie działania rządu powodują niewydolność systemu,
Plot twist, Mnie np. w poniedziałek skończy się kwarantanna o której dowiem się może w poniedziałek albo później, no to jaki to ma sens? Po co ktoś spędzil nad tym roboczogodziny żeby poinformować mnie ze jestem na kwarantannie w zeszłym tygodniu?
To jest właśnie ta fikcja
@Kozajsza: Nie jesteśmy USA, żeby ich stan porównywać do naszego.
No i ile razy trzeba powtarzać, zanim w końcu tacy jak ty zrozumieją, że służba zdrwoia w USA jest chyba nawet mniej wolnorynkowa niż nasza? Własność to nie wszystko, najważniejsza jest kontrola.
@Kozajsza Oglądałem wczoraj w przeciwieństwie do Ciebie ten program i nie słyszałem żeby cokolwiek podważał. Trzymał sobie tylko tę książkę w ręce a jak dochodził do głosu to generalnie wykłócał się z Klarenbachem o to, że TVPiS nie ma nic wspólnego z rzetelnymi mediami.
@Kozajsza:
Twórcy filmu "on wrócił" mieli wrócił mieli rację, najpierw zapraszają cię do programów rozrywkowych gdzie wszyscy mają z ciebie bekę a potem okazuje się że masz wpływ na coraz większy odsetek ludzi w kraju i wydajesz książkę ¯\(ツ)