Wpis z mikrobloga

@peekey: se popularny i modelowanie intuicyjne i wygodne. 3 ostatnie lata w nim pracuję. Ale robienie rysunków jest wg mnie dużo mniej wygodne niż w inventorze czy nawet w catii. A w obu ostatnich też spędziłem po kilka lat. Catia 4 lata. 2 w inventorze w przemyśle i trochę lat na studiach.

Także że i inventor bardzo podobne. Se bardziej popularne. I do nauki samemu najlepsze.

Nx i takie Creo to
  • Odpowiedz
@peekey robiłem testy dla nowego działu w poprzedniej firmie. Kilka miesięcy testowaliśmy solidworksa, inventora, solidarność edge i rhino. Wybraliśmy edga w końcu.
  • Odpowiedz
@WilecSrylec: Dziękuję za polecenie.
@peekey: Zapraszam na mój kanał, gdzie przygotowuję różnorakie materiały oparte o działanie w SolidWorks. Na Wykop oraz stronie Facebook zawsze wstawiam posty przy okazji publikowania nowego materiału. Linków nie wstawiam, bo wszystko jest w opisie mojego konta.
A nowy materiał ukaże się... Już dzisiaj. I mam nadzieję, że będzie również przydatny.
No i gdyby pojawiały się pytania, albo gdyby została znaleziona jakaś pomyłka w materiałach -
  • Odpowiedz
Dziękuję Wam za informacje, mimo to nadal mam zagwozdkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jedynie miałem styczność z NX-em na studiach, projektowanie elementów, MES, w sumie dobrze mi się z nim pracowało. Skończyłem kurs operator-programista CNC i chciałbym rozwijać się w tym kierunku, w przyszłości może kurs CAD/CAM, a później czas pokaże, ale na ten moment chcę zacząć od zera, samemu, choć nie wiem co.
@Andr3v: Bardziej obróbka
  • Odpowiedz