Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dumelosw: pewnie banda cuckow już pisze do typiary. Znam 2 typów którzy wzięli sobie #!$%@? z dzieckiem i obydwu dobrze na tym nie wyszlo. Gadanie "to nie twoje dziecko nie twoja sprawa nie masz prawa do pouczania go". Z mojej obserwacji NIGDY na tym dobrze nie wyjdziesz. Ja nie wiem co trzeba mieć we łbie by sobie wziąć dupę z dzieckiem, ale perspektywa zamoczenia przysłania mózg :D
a co to jest?


@Kwiatsloneczny: W tym wieku to ona może być już dawno po rozwodzie (niekoniecznie ze swojej winy).
Idąc Twoim tokiem rozumowania to kobieta może uprawiać seks tylko z jednym mężczyzną i musi z nim być do końca swojego życia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@mayek: @Kwiatsloneczny w większości przypadków tak to niestety wygląda. Sorry ale znam ja takie - w techbazie miałem gołą dupę, nie miałem auta ani dzianych rodziców to mimo ze karynki na mnie spoglądały to chyba weryfikacja była pod kątem finansów. Teraz gdy mam 28 lat i widać że człowiek coś tam ma i jakoś się powoli ustawia to same piszą te dla których wtedy byłem "za niski w uszach". Mają dzieciaki,
Nawet jakbym taką wziął to po 2 numerach pod rząd o czym z nią gadać ?


@Blackwood: Przecież tu problem leży w samej dziewczynie, a nie w tym czy ma dzieciaka czy nie.
Jak laska jest tępa, to nie nadaje się do długotrwałego związku i tyle.
A w samym ogłoszeniu nie widzę nic co by mogło sugerować, że mówimy o tego typu dziewczynie.

Przypominam też, że to dziecko ma ojca, którego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@mayek: a co mnie obchodzi ojciec ? Patol jakiś zapewne - kobieta z godnością nie wypisuje takich postów na spotted. Inaczej patrzy się na wdowkę a inaczej na p0lkę która myśli że komukolwiek stawia warunki majac dziecko. Co do dziecka, tak szkoda mi go i tyle. Sprawa matki że tak wybrała samca - hormony szalały każdemu i wtedy było fajnie wybrać Chada co tłucze, jeździ beemką i jej nie szanuje zamiast
to są historie z życia wzięte


@Kwiatsloneczny: Serio nie wiem jak na te Wasze wysrywy odpowiadać...
Mieści Ci się w głowie, że dziewczyna mogła mogła wyjść za mąż za swoją "pierwszą prawdziwą miłość" z liceum? Żyją sobie tacy razem, pojawia się dziecko, robi się trudniej, facet #!$%@?, rozwód i laska zostaje sama z dzieckiem w wieku 27 lat.
O ile mogę jeszcze próbować zrozumieć hejt na laski <20lat szukające ojca dla
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kwiatsloneczny: mało. Ja znam kolesia, którego żona zostawiła dla innego, a żona ekspedientka w sklepie ( kokosów z forsą nie miała), brzydka jak noc, i uwaga... z trójką dzieci. I znalazła jakiegoś cucka który łoży siano na te dzieci XDDDD
@mayek: to rzeczywiscie przesada. Zależy co taka mama sobą reprezentuje. Jeśli pracuje, zarabia na utrzymanie swoje i swojego dzieciaka, to wyglada to ok i te negatywne oceny są przesadzone. No ale jak mieszka z rodzicami, zyje z alimentow, 500+ i zasiłków, to sorry batory, odpada. Tak samo jak ktoras ma 2-3 dzieciakow kazde z innym partnerem. Odpada.