Wpis z mikrobloga

Powie ktoś jak jest obecnie z internetem mobilnym? Potrzebuje coś, co nie będzie zrywać połączenia w trasie ( stąd wymagane dobre pokrycie kraju). Karta sim, ma być wpięta do radia w aucie, więc spoko jakby był to abonament i nie musiałbym doładowywać co chwile. Obecnie posiadam telefon prywatny w plushu, jednak z tego co mi wiadomo, to nie da się tam zrobić duplikatu karty pod internet (a szkoda, bo mam ponad 30gb na miesiąc..). Internet używany ma być do spotify, yanosik + rzadko jakiś youtube, mapy google. Myślę, że 10gb na miesiąc wystarczy spokojnie. Co do takich założeń byłoby najlepsze i oczywiście najtańsze?

#prepaid #karta #internet #internetmobilny #telefony
  • 6
@dexter1213: Najwięcej nadajników mają orange z tmobilem.
A jak to będzie działać w trasie, gdzie praktycznie każda wioska siedzi na lte (bo brak alternatyw na inny dostęp do internetu) to nie wiem.

Wpisz w allegro orange free masz za 50zł 100gb na 5 miesięcy.
to nie da się tam zrobić duplikatu karty pod internet


@dexter1213: zazwyczaj się da dorzucić kartę do neta do abonamentu, chociaż rzeczywiście w sieci wirtualnej może być z tym problem z jakiegoś powodu.

Myślę, że 10gb na miesiąc wystarczy spokojnie. Co do takich założeń byłoby najlepsze i oczywiście najtańsze?


Najtaniej to pewnie prepaid i doładowywać przez neta, teraz 10GB to chyba koszt rzędu 25zł. Aczkolwiek to co wyżej Mireczek wrzucił na
a może po prostu cyknąć Aero2? kiedyś miałem i sobie chwaliłem. Obecnie jest tam 3GB za 5zł, a w razie końca pakietu nadal jest jakiś tam internet po antybocie ( ͡° ͜ʖ ͡°)