Wpis z mikrobloga

@Wegrzynski: mogę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@czuczer: @donio721: @sisisa:

aktualnie pracuje w biurze działu technicznego, administruję wszystkim co techniczne od śrubki po najbardziej skomplikowaną maszynę na produkcji oraz ogarniam ekipę utrzymaniowców
moja firma to skansen chyba na każdej płaszczyźnie więc chciałbym zapytać jakich programów i systemów używacie w swojej pracy (u mnie tylko excel XD)
@Samol94: Tylko nie idź w stronę Accessa i Excela, będziesz miał gówniane rzeźby, które będą sprawiały kłopoty, są trudne w utrzymaniu, a mają może 10% funkcjonalności.

Nie idź też w SAP. Jest to mega kombajn, ale pod warunkiem wprowadzenia we wszystkich obszarach przedsiębiorstwa. Poza tym jest drogi, wymaga de facto etatowego administratora (ale taką usługę), a poza tym nie jest intuicyjny i żeby go dobrze wykorzystywać to trzeba dużo szkoleń.

Sugeruję
@Samol94: u mnie głównie sap, ale w mojej firmie mamy osobny dział administrujący sapem + jest to kilkuzakładowa fabryka i nie możemy sobie pozwolić na administrowanie z zewnątrz (jak coś #!$%@? to sami xD). Wszystko zależy od wielkości firmy, w której pracujesz.