Wpis z mikrobloga

@Andy_Rosenbaum: Wiesz co jest w tej całej sytuacji najgorsze? Ty. Ta cała "wi ka" to pewnie bardzo młoda dziewczyna. Nie dorosła, ale nastolatka, która cały czas się uczy relacji z innymi, ciągle poszukuje wzorców i kształtuje swój światopogląd. UCZY SIĘ ŻYCIA. Ty natomiast i podobni tobie idioci uwielbiają brać słowa niedojrzałych nastolatków i oczywiście tag #bekazlewactwa, bo najłatwiej jest na celownik obrać dojrzewającego człowieka, który swoje poglądy dopiero kształtuje. To
@Latarenko: ja czasem się tak zastanawiam czy to są trolle, które tylko nabijają się z ludzi pisząc takie głupoty w internecie czy też naprawdę ktoś ma takie pokrętne myślenie i robienie #!$%@? z logiki. Bo jak to drugie to lekko mnie to przeraża do jakich zmian w głowie dochodzi, żeby nie tylko pisać takie bzdury, ale i w nie wierzyć.
@Andy_Rosenbaum: #!$%@? mnie to przenoszenie sytuacji z USA na Polskę xD żeby film był "różnorodny" to muszą być Murzyni, żeby firma spełniła jakieś diversity requirement to muszą być Murzyni i nikt nie daje #!$%@? o np. Hindusów. I u nas też, rasizm to tylko jak biały dyskryminuje czarnego xD A co jak np. Chińczyk dyskryminuje Pajeeta? To jak rozumiem nie rasizm, bo nigdzie nie ma w okolicy Murzynów.
@Andy_Rosenbaum: Za to jak Azjata z Indii chce być biały albo z Korei mieć europejskiego oczy to już nikogo nie musi pytać o zgodę. Zaraz się okaże że nie możesz jeść kurczaków i musisz potrafić pływać bo w przeciwnym razie kradniesz czarną kulturę.