Wpis z mikrobloga

@Andy_Rosenbaum: polecam zapoznać sie z cultural appropiation( kopalnia rakcontent), niedawno były wojny o stroje indian na halloween, czy o kolczyki kułka( element subkultury czarnych, czy latynosów). Czepiali sie też Ghost of Tsushima, bo biali zrobili gre o azjatach.
  • Odpowiedz
@Andy_Rosenbaum: Dyskurs polityczny w którym udział biorą prawica papugująca alt rightowe hasełka o przestępczości wśród czarnych i lewica dająca #!$%@? o cultural appropiation w jednym z najbardziej jednolitych etnicznie państw na świecie - czy ktoś jeszcze ma wątpliwości jakimi peryferiami cywilizacyjnymi jesteśmy?
  • Odpowiedz
@Andy_Rosenbaum:
Cholernie przykrym faktem jest dla mnie to, ze młode polskie kobiety nie stać nawet na jakaś własna kulturę albo tożsamość. Próbują naśladować młode Amerykanki zapominając chyba o tym ze wywodzą się z kontynentu oddalonego tysiące kilometrów od USA i wychodzi z tego coś tak okrutnie karykaturalnego i żałosnego, ze aż mnie to trochę w serce kłuje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Andy_Rosenbaum: ja tego argumentu z warkoczykami nie rozumiem. Przecież jeśli biali sobie je zaplatają, a są wymysłem ludności ciemnoskórej, to czarnoskórzy powinni być dumni z tego, że biali wykorzystują ich dzieło i uważają je za bardzo fajne.
  • Odpowiedz