Wpis z mikrobloga

@Andy_Rosenbaum: Ma rację, zawłaszczenie kulturowe przez Białych jest obrzydliwe bo przesadnie stereotypizuje. Póki nie ma u nas sporej czarnej mniejszości jeszcze jest to do wybaczenia ale warto wiedzieć o takich rzeczach gdy wyjedzie się do cywilizacji.
@EvilToy: Obrzydliwe to jest forsowanie winy wobec wszystkich białych, za wszystkie szkody świata jakie spotkały/spotykają mniejszości i mniej rozwinięte społeczności w przeszłości i obecnie. To zawłaszczenie kulturowe jest absurd do potęgi setnej.
@Andy_Rosenbaum: @Andy_Rosenbaum: Doprowadza to do takich sytuacji gdzie w przedszkolach dzieci przebierają się za "murzynka" z dzidą w ręku malując sobie twarz na czarno a obok siedzi prawdziwe Czarne dziecko. Dotyczy to też przebierania się za Indianina, ale Polski akurat ten przypadek nie dotyczy.
@Flypho nie wiem czy z dredami jest tak samo, ale z warkoczykami jesr tak, że kiedyś nosili je niewolnicy + sporo osob czarnoskorych jest szykanowana w pracy za te warkoczkowe fryzury bo w korpo są uznawane za "nieprofesjonalne". + np nasze wlosy nie są przystosowane do takiego rodzaju fryzur, bo sa słabsze i cieńsze, co jest jednym z głównych powodów dlaczego nie warto tego robić. Więc po części rozumiem to oburzenie, ale
@twoi_oyciec no ewoluuje, ale nie wiem do czego pijesz. Pederasta to zboczeniec, ale maur to osoba pochodząca z określonego miejsca. Co do "kobiety" to pewnie nasi przodkowie by się złapali za głowy jak zmieniła się obyczajowość, a my po prostu przywykliśmy. Możesz mi mówić "niewiasto" ( ͡º ͜ʖ͡º)