Wpis z mikrobloga

@light1: xD piękne usprawiedliwienie, a prawda jest taka że jak ktoś w wieku 16 lat jest debilem i publicznie głosi takie postulaty to znaczy że debilem będzie całe życie.

Julki tego typu to po prostu idiotki.
  • Odpowiedz
@tomislawniepelka No i gdzie są tak klasyfikowani? Bo na pewno nie w statystykach policyjnych czy w spisie powszechnym, a to są najpoważniejsze źródła dotyczące rasy w USA.
Chyba, że mówisz o UK, ale tam other Whites to wszystkie białasy poza wyspiarzami.
  • Odpowiedz
@Wdermn: Ja zakładam, że to może być młodsza osoba w internecie i trzeba być wyrozumiałym. Ty zakładasz, że pewnie jest starsza i można po niej jechać, bo to idiotka. Empatii w tobie za grosz, wstyd.
  • Odpowiedz
@light1: żaden wstyd, internet nie sprawia nagle że jesteś debilem.

Jeśli ma 10 lat to jestem w stanie to zrozumieć ale jeśli ma 14 lub więcej to możesz sobie usprawiedliwiać i zakładać i być wyrozumiałym.

Imo jesli zostalibyś zdradzony to pewnie usprawiedliwiał byś partnerkę bo no trzeba być wyrozumiałym pewnie byłeś za słaby w łóżku.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Wdermn: Ja ci mówię o wyrozumiałości w stosunku do dzieci i nastolatków, a ty mi, że pewnie jak mnie partnerka zdradzi to bym ją usprawiedliwiał? Naprawdę? Masz tak spaczone myślenie, że to jest zgroza. Wyjazd na swoje #przegryw i inne patostreamy.
  • Odpowiedz
@light1: nie udzielam się na przegryw, moim zdaniem ty jesteś jakimś simpem.
Takim typowym spermiarzem który każdego musi usprawiedliwić.

Bronisz idiotki, nie ważne czy ma 15 lat czy 20.

Hmmm co jeśli ja mam 15 lat bądź wyrozumiały człowieku ( ͡
  • Odpowiedz