Wpis z mikrobloga

tl;dr
Złotówa z bolta chciał mnie oszukać na 50zł i porwać XD

Zaspałem se do pracy więc zamówiłem bolta. Tak, ta historia jest o złotówie z Bolta.
Zajechał po mnie jegomość wyglądający jak typowy taksówkarz z Dworca Zachodniego w mieście stołecznym Warszawa.
Zresztą może i tak było, a w bolcie tylko dorabiał, bo miał normalnie TAXI na dachu.
Całą drogę narzekał na strajkujących rolników, że się spóźni do mechanika itp. itd.
Nagle zjechał gdzieś na trasie szybkiego ruchu z d--y w prawo gdzie zakręt był za 3-4 km.
Był tym bardzo poruszony, ale zapewnił mnie, że wyłaczy aplikację wcześniej żeby mi nie nabiła hajsu czy coś, tylko musi nadłożyć z 15km.
Oczywiście wszystko wina rolników XD

No spoko - myślę sobie - przecież mam napisane jak byk, że płacę 20 ziko. uspokajam typa, że nic się nie stało, każdemu się może zdarzyć, a mi się aż tak nie śpieszy bo nie mam normowanego czasu pracy.

Zajeżdżamy pod firmę, ten staje i mówi:
- 68,90, to Pan zapłaci 60 już niech będę stratny.
- XD chyba Pan se jaja robi, nie zapłacę Panu tyle.
- No jak Pan nie zapłaci, proszę tu ma Pan wyraźnie napisane
pianazust.gif
- Ale ja mam u siebie wyraźnie napisane, że płacę 20 zł - pokazuję mu telefon gdzie mam tak napisane - nie zapłacę Panu 6 dych, może Pan dzownić na policję.
Nagle zamykają się wszystkie zamki w samochodzie XDDDD
- To jedziemy na komendę - mówi do mnie złotówa.
- No to zajebiście, jeszcze powiem, że mnie Pan wbrew mojej woli wywiózł z miejsca pracy i przetrzymywał + do tego naciąganie. 20zł to maks co Pan ode mnie dostanie i niech Pan się cieszy.
- Dobrze, proszę dać - mówi widząc jak trzymam banknot 50zł.
- Dobra dobra, najpierw reszta bo Panu już nie ufam - mówię do typa XD
poslusznewypłacaniereszty.png
- Na c**j ja brałem to zlecenie hurr durr...
- Drzwi Pan odblokuje, bo mi się spieszy

Nie dajcie się robić takim burakom w bambuko Miraski.

#bolt #taxihiv #truestory #pracbaza #taxi #zalesie #bekazpodludzi
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ld93: Skoro nie jest prawdą, że cena co do zasady jest ustalana z góry i płacisz tylko to na co się umawiasz (poza jak sam powiedziałeś, sytuacjami wyjątkowymi) to dlaczego wszystkie przejazdy uberem, jakie do tej pory miałem, były po cenie na jaką się zgodziłem? Czy to nie oznacza, że taka jest zasada i tak Uber funkcjonuje w zdecydowanej większości przypadków, co można uznać za utrwalona regułę?
  • Odpowiedz
@bizonsky: miałem podobną sytuację, z bemowa na lotnisko chopina cena w aplikacji 5 dyszek, a taksiarz skroił mnie na 120 zł.. no to pyk zgłoszenie zaraz po wyjściu z samochodu, i tydzień później cała kwota wróciła na konto. Ode mnie plusik dla bolta za uczciwe podejście do tematu
  • Odpowiedz
  • 0
@AlvarezCasarez no tez slyszalem ze uczciwie zalatwiaja takie kwestie, ale ja tam wole od razu odzyskac co moje, a jak jeszcze mozna przy tym sie poklocic zjakims dzbanem to jestem juz w ogole w raju XD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bizonsky: Tylko Uber - płacisz przez aplikację, kwotę którą masz na ekranie, nie ma rozliczania się po przejeździe z jakimś troglodyta tylko do widzenia i wychodzisz.

@terwer358: zawsze kisnę z tych opisów XDDDDD Płacą wam za to czy jak? Czy jesteście tak zaślepieni uberkiem?
  • Odpowiedz