Wpis z mikrobloga

chorzy? to tylko chorzy zarażają,czy zakażeni też? I czy do fryzjera chodzą tylko niezakażeni?


@kocham-pati-3: chorzy objawowi są zakaźni praktycznie zawsze (a tacy chodzą do lekarza), bezobjawowi czasem
inna sprawa, że przez to że są objawowi ryzyko transmisji w normalnych warunkach jest mniejsze - ale lekarz nie będzie się odsuwał od pacjenta bo musi go przebadać
@Sl_w_k_1: a do biedronki to sami zdowi chodza. mimo tego jakos nie zaobserwowano zwiekszonej zachorowalnosci wsrod pracownikow dyskontow.

lekarze niestety pracuja na swoja opinie teraz. ta coronaparonoja minie a oni zostana z latka dezerterow.

jakos strazak jak slyszy ze jest pozar to nie chowa glowy w piasek tylko jedzie ratowac ludzkie zycie.
@kocham-pati-3: Możesz, prywatnie. Gdybys mógł sobie ściema zmniejszyć ilość pracy w prawdopodobnie potencjalnie najbardziej pracochłonnym okresie życia to tez byś udawał świetego wyznawcę izolacji.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@highlander: mam trzech w rodzinie.
I przychodzą do niego pacjenci. Dają im zalecenia a pacjenci mają w dupie.
Więc po co się narażać.

Żeby daleko nie patrzeć.
Biegam od ponad roku.
W marcu i później z powodu covida wyhamowałem. Efekt był taki ze w wakacje tak jakoś gorzej się biegało.
Badanie ok wyszły.
Potem poszedłem na echo serca.
Gość mnie pyta w czym problem.
Ja wyjaśniam.
Robi badanie.
I mówi że