Wpis z mikrobloga

Tak, proszę Panów, to jest Jego dupa, jakkolwiek nie miało to by brzmieć.
Zachęcam wejść na instagram Wojtka, poczytać trochę jakie prowadzi życie i jak umie się z niego cieszyć wyrywając, #!$%@?, dupy XD
Wstawiam to szczególnie tutaj dla #redpill #blackpill i #przegryw , bo nie mogę już czytać o waszych pseudo-depresjach, o tym jak bardzo macie #!$%@? w życiu, bo nie macie, #!$%@? mać, zarysowanej szczęki XD Ja #!$%@?.
Mam nadzieję, że ostry przekaz dotrze do kilku kapuścianych łbów, że świat nie dzieli się na #plodnajulka i #szaramyszkadlaanonka, a nie wszystkie #p0lka są takie same i kierują się #logikarozowychpaskow.
Panowie, #!$%@?, zobaczcie jakie piękne życie macie i to nie wy jesteście #!$%@? genetycznie.
Do roboty zrobić coś ze swoim życiem i korzystać z niego.
Prezes_Rafatus - Tak, proszę Panów, to jest Jego dupa, jakkolwiek nie miało to by brz...

źródło: comment_1602534686QHLqikOuJQ3qdeDhAXj8tl.jpg

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@JestemPrzegrany: @Prezes_Rafatus:

Nie rozumiesz po prostu pewnych mechanizmów, pozornie ten kadłubek powinien mieć cięzej w relacjach z różowymi niż typowy #przegryw ale to nie jest prawda


Otóż to.
#przegryw to taka analogia jak niewidoczna niepełnosprawność. Jak złamałem nogę to dopóki chodziłem z kulą to byłem specjalnie traktowany, mimo iż o to nie prosiłem nikogo.
Ale wystarczy że kulejesz bez noszenia ze sobą żadnych artefaktów,
  • Odpowiedz
@Hemoglobiniarz354: No i bardzo dobrze! Mi też kazały #!$%@?ć i co? Robię tu z siebie ostatniego męczennika? Jęczę jaki przegrany jestem bo mi ktoś kiedyś powiedział żebym #!$%@?ł?
Zrób coś z sobą, a ty będziesz mógł mówić innym żeby #!$%@?.
  • Odpowiedz
@JestemPrzegrany: XDDDDDD
Myślałem, że jest jeszcze jakiś ratunek dla was..
Ale nie, przecież nie ma ratunku bo dupy was nie chcą z powodu waszej cofniętej szczęki XDD
To jest źródło wszystkich waszych problemów, nie?
Doskonała wymówka dla waszej "depresji" i smutnego życia.
Wam by się, #!$%@?, przydało zamienić z tym kadłubkiem. Nie życzę wam tego, ale wtedy by wam się
  • Odpowiedz
bo nie mogę już czytać o waszych pseudo-depresjach, o tym jak bardzo macie #!$%@? w życiu, bo nie macie, #!$%@? mać, zarysowanej szczęki XD Ja #!$%@?.


@Prezes_Rafatus: to dodaj tagi na czarno i nie czytaj, w czym problem, ja #!$%@?...
  • Odpowiedz