Wpis z mikrobloga

Tak, proszę Panów, to jest Jego dupa, jakkolwiek nie miało to by brzmieć.
Zachęcam wejść na instagram Wojtka, poczytać trochę jakie prowadzi życie i jak umie się z niego cieszyć wyrywając, #!$%@?, dupy XD
Wstawiam to szczególnie tutaj dla #redpill #blackpill i #przegryw , bo nie mogę już czytać o waszych pseudo-depresjach, o tym jak bardzo macie #!$%@? w życiu, bo nie macie, #!$%@? mać, zarysowanej szczęki XD Ja #!$%@?.
Mam nadzieję, że ostry przekaz dotrze do kilku kapuścianych łbów, że świat nie dzieli się na #plodnajulka i #szaramyszkadlaanonka, a nie wszystkie #p0lka są takie same i kierują się #logikarozowychpaskow.
Panowie, #!$%@?, zobaczcie jakie piękne życie macie i to nie wy jesteście #!$%@? genetycznie.
Do roboty zrobić coś ze swoim życiem i korzystać z niego.
Prezes_Rafatus - Tak, proszę Panów, to jest Jego dupa, jakkolwiek nie miało to by brz...

źródło: comment_1602534686QHLqikOuJQ3qdeDhAXj8tl.jpg

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
  • 9
@Prezes_Rafatus ale zostałeś pojechany przez wykopków! Mam nadzieję, że teraz wijesz się po podłodze ze wstydu xD
A tak poważnie to nie obserwuje tego tagu, ale czasami rzucają mi się w oczy te ich wysrywy o złych Polkach, bo każda jedna jest wcieleniem Hitlera, że jeszcze nie kłania się w pas przed ich niesamowitym wnętrzem.
Zawsze mnie zastanawia kim taka osoba jest. Wysokiej klasy graczem w Tibie czy raczej szarym anonkiem,
  • Odpowiedz
@Defect

>Więc jeśli ktoś nie widzi swoich wad, to ciężko by się zmienił ( ͡° ʖ̯ ͡°)


Pisanie czegoś takiego o ludziach z tagu #przegryw to objaw jakiejś gargantuicznej ignorancji albo złej woli.

Przecież tam co drugi post jest o tym, że ktoś ma #!$%@?ą szczękę, śmieszny wzrost, gównianą pracę, brak zainteresowań, fobie społeczną... O jakim niedostrzeganiu wad mówimy?
  • Odpowiedz
  • 7
@greyson nie chce uogólniać, bo każdy człowiek jest inny, ale wydaje mi się, że jakby taki jegomość zamiast użalać nad tym, że ma 170cm wzrostu to jakby przeczytał ze trzy jakieś w miarę interesujące książki to nawet na głupim Tinderze by znalazł kilka lasek, którym mógłby zaimponować niebywałą wiedzą oraz intelektem.
No ale co ja tam wiem, mam 30 lat i mam dziewczynę czyli dla tego tagu pewnie mam ze 190
  • Odpowiedz
@Prezes_Rafatus: Typie, wypad z tagu, nikt tu nie chce tych normickich motywacji XD. Zrozum, że niektórzy po prostu lubią/chcą się kąpać w mentalnym bagnie lub realnie oceniają swoje szanse. A nie próbujesz strugać tu jakiegoś prometeusza co niesie przegrywom ogień.

PS nawet nie stosuj argumentum ad ruchanium, bo i r00chałem i miałem związki, ale po prostu dla mnie jest to gówno warte, więc w pełni rozumiem przegrywów i blackpill. Normik
  • Odpowiedz
@greyson: to jest właśnie niedostrzeganie prawdziwych wad. Zwalanie winy na coś co trudno zmienić jak rysy twarzy (chociaż oczywiście jest to możliwe) zamiast na prawdziwe przyczyny swojej sytuacji. Nigdy nie spotkałem kogos, kto byłby unikany przez szczękę lol, albo przez wzrost. Potrafię wymienić dziesiątki osob, które są unikane i nienawidzone przez charakter.

I tak jest z przegrywami. Z każdego ich postu atakuje nienawiść do ludzi, zwłaszcza kobiet i normalnych mężczyzn, nienawiść do gejów, do czarnych, nienawiść do tego, nienawiść do tamtego, brak jakichkolwiek zainteresowań, brak umiejętności społecznych, chamstwo, egoizm, hipokryzja, lenistwo.... Nie wierzę, że potem wyłączają komputer i poza nim są inni.

I zamiast pracować nad tym co ważne i co ma wpływ na ich życie łatwiej napisac "nie urodziłem się w rodzinie Kulczykow, nic na to nie poradzę, nic sie nie da zrobić." takie pozorne dostrzeganie wad ale tylko tych nad którymi przypadkiem nie można pracować to wręcz definicja niedostrzegania prawdziwych wad. To tylko taka
  • Odpowiedz
Mam nadzieję, że ostry przekaz dotrze do kilku kapuścianych łbów


@Prezes_Rafatus: Ale Ty jesteś naiwny xD

Zostaw tych #!$%@? przegrywów, niech sobie siedzą w piwnicach i nie obrzydzają dnia innym. Stworzyli sobie swój urojony, #!$%@? świat to niech teraz w nim siedzą aż do śmierci w swoich #!$%@? przekonaniach xD
  • Odpowiedz
@Defect:

nie chce uogólniać, bo każdy człowiek jest inny, ale wydaje mi się, że jakby taki jegomość zamiast użalać nad tym, że ma 170cm wzrostu to jakby przeczytał ze trzy jakieś w miarę interesujące książki to nawet na głupim Tinderze by znalazł kilka lasek, którym mógłby zaimponować niebywałą wiedzą oraz intelektem.


Hahahahha, to ześ mi humor poprawił. Juz widzę jak taki Piotrek 170 cm dostaje pary bo przeczytal książkę, a
  • Odpowiedz
@Prezes_Rafatus: https://youtu.be/urS9XWDXKDM Juz jest taka jedna na amerykanskim yt co wybila sie na udawanym zwiazku z kadlubkiem,op ladnie ja wyjasnil wiec jak ktos umie angielski to zapraszam do ogladania.Nawet zakladajac ze kadlubek z twojego wpisu naprawde ma partnerke,to skad wiesz ze r00cha?Na zdjeciach nawet go nie caluje,gadzi mozg jej na to nie pozwala poprzez wgrany wstret do kazdego rodzaju slabosci u mezczyzny,czy to niskiego wzrostu czy cofnietej szczeki czy niepelnosprawnosci(
  • Odpowiedz
nareszcie ktoś to napisał. Naprawdę dla kobiet (przynajmniej dla tych normalnych) wygląd nie jest najważniejszy tylko charakter. Możesz być mega chadem i totalnym idiotą i to wystarczy, żeby nie chcieć mieć z Tobą nic wspólnego.


@BozenaMal: xD Wracaj pod swój kamień bo jakiś przeciętniak to przeczyta i zamiasta pracować nad wyglądam i charakterem stwierdzi ze #!$%@?ć siłownie bo najważniejszy charakter i będzie "miły". Niektóre z was są widze niereformowalne, w
  • Odpowiedz
Przecież typ jest totalnie od niej zależny, nie ma mowy o jakimkolwiek partnerstwie. Pewnie ten Instagram to też był jej pomysł i ona go prowadzi. Fajnie, bo oboje czerpią z tego jakieś tam korzyści więc sytuacja win win, ale ja tam nigdy nie uwierzę w bezinteresowność takiej relacji. Ilekroć trafiam na tego typu profil, to osoba która decyduje się na związek z osobą z niepełnosprawnością wnoszona jest na piedestał. Na zdjęciach zawsze
  • Odpowiedz
@Defect: Im się wydaje, że oni mają PRZEGRANE życie. Oni. Bo nie mają 180cm wzrostu, albo zarysowanej szczęki, czy mięśni.
Wstawiają sobie tutaj zdjęcia 5% najprzystojniejszych facetów na globie i się z nimi porównują XD To ma być powód ich "depresji". A chłopak który jest praktycznie warzywem pokazał, że można cieszyć się z życia - i to jakiego życia.
Każdemu z tego tagu przydałoby się przeżyć jeden dzień jako taki
  • Odpowiedz