Wpis z mikrobloga

Tak, proszę Panów, to jest Jego dupa, jakkolwiek nie miało to by brzmieć.
Zachęcam wejść na instagram Wojtka, poczytać trochę jakie prowadzi życie i jak umie się z niego cieszyć wyrywając, #!$%@?, dupy XD
Wstawiam to szczególnie tutaj dla #redpill #blackpill i #przegryw , bo nie mogę już czytać o waszych pseudo-depresjach, o tym jak bardzo macie #!$%@? w życiu, bo nie macie, #!$%@? mać, zarysowanej szczęki XD Ja #!$%@?.
Mam nadzieję, że ostry przekaz dotrze do kilku kapuścianych łbów, że świat nie dzieli się na #plodnajulka i #szaramyszkadlaanonka, a nie wszystkie #p0lka są takie same i kierują się #logikarozowychpaskow.
Panowie, #!$%@?, zobaczcie jakie piękne życie macie i to nie wy jesteście #!$%@? genetycznie.
Do roboty zrobić coś ze swoim życiem i korzystać z niego.
Pobierz Prezes_Rafatus - Tak, proszę Panów, to jest Jego dupa, jakkolwiek nie miało to by brz...
źródło: comment_1602534686QHLqikOuJQ3qdeDhAXj8tl.jpg
  • 69
No i #!$%@?. A ty jaką masz wymówkę aby nie mieć różowej do opieki? Jak przebijesz Wojtka to dostaniesz Order Prawdziwego Przegrywa.


@Prezes_Rafatus: Widze ze ty dalej nie rozumiesz, jest taki % różowych które maja taki fetysz, te same różowe wybierają jakiegoś kota z upośledzeniem umysłowym i sie nim opiekuja. Po przegrywie z reguły nie widać jakichś większych deformacji (fetysz nie działa). I wtedy nie można też udawać takiej miłosiernej różowej
I dalej twierdzisz, że jesteś życiowym przegrywem, bez szans na normalną dupę i generalnie #!$%@? genetycznie?


@Prezes_Rafatus: Ja tak nie twierdzę, tak po prostu jest.

Nie rozumiesz po prostu pewnych mechanizmów, pozornie ten kadłubek powinien mieć cięzej w relacjach z różowymi niż typowy #przegryw ale to nie jest prawda, on ma handicap właśnie dlatego że istnieją różowe z takim fetyszem.