Wpis z mikrobloga

Tak, proszę Panów, to jest Jego dupa, jakkolwiek nie miało to by brzmieć.
Zachęcam wejść na instagram Wojtka, poczytać trochę jakie prowadzi życie i jak umie się z niego cieszyć wyrywając, #!$%@?, dupy XD
Wstawiam to szczególnie tutaj dla #redpill #blackpill i #przegryw , bo nie mogę już czytać o waszych pseudo-depresjach, o tym jak bardzo macie #!$%@? w życiu, bo nie macie, #!$%@? mać, zarysowanej szczęki XD Ja #!$%@?.
Mam nadzieję, że ostry przekaz dotrze do kilku kapuścianych łbów, że świat nie dzieli się na #plodnajulka i #szaramyszkadlaanonka, a nie wszystkie #p0lka są takie same i kierują się #logikarozowychpaskow.
Panowie, #!$%@?, zobaczcie jakie piękne życie macie i to nie wy jesteście #!$%@? genetycznie.
Do roboty zrobić coś ze swoim życiem i korzystać z niego.
Prezes_Rafatus - Tak, proszę Panów, to jest Jego dupa, jakkolwiek nie miało to by brz...

źródło: comment_1602534686QHLqikOuJQ3qdeDhAXj8tl.jpg

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
@Prezs_Rafatus > @elf_pszeniczny: Takich przykładów można mnożyć. Parę dni temu chłop wstawiał jakiegoś obleśnego grubasa ze swoją dupą.

Kolega z technikum wzrost z 165 cm waga około 85 bebech wystaje z mordy taki 2/10 a obraca większość dupeczek z tego technikum i okolicznych ogólniaków xd
  • Odpowiedz
@damian19321: UWAGA UWAGA-165cm zakolak quasimodo z 3 stopniem otylosci obraca wiekszosc modelek 10/10 z okolicznych zawodowek dzieki "grze",wyprasowanej koszuli i dobranemu paskowi do butow,nie zapominajmy o byciu pewnym siebie.BLACKPILLERSI GO NIENAWIDZA:Odkryl jeden prosty sposob na r000chanie modelek przy byciu karlem quasimodo,zobacz jak!( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Johnnysinspolscyfani: a #!$%@? mnie z waszym wzrostem i mordą jak się porównujecie do mężczyzn do których nie macie startu. Mierz siły na zamiary. No niestety, nie domagasz w pewnych dziedzinach, musisz nadrobić w innych. Simple as dat.
@damian19321 udowodnił, że można? Można. Tylko trzeba chcieć, a nie jęczeć w internecie.
  • Odpowiedz