Wpis z mikrobloga

#golenie #maszynka #modameska #philips

Jaki polecacie dobry trymer do brody?

Mam golarkę foliową (Braun Cruzer 5), ale rzadko jej używam, bo nieczęsto potrzebuję golić się całkiem na gładko. A jak już używam, to i tak muszę skrócić brodę, bo foliowa takich długich włosów nie łapie. Używałem wbudowanego trymera w Brauna (to co się wysuwa z boku), ale to jest małe i słabo tnie.

Obecnie używam trymera Easy Life MS-5301-15. Jest to tani złom kupiony tylko na chwilę. Używam go do:
- Skracania włosów najkrócej jak się da trymerem (na jakieś 0,5 mm) bez nasadki. Albo tak zostawiam albo potem foliową golę na gładko.
- Nasadką na 2 mm skracam część brody i tak zostawiam.
Ale tnie on tak słabo, że dużo przepuszcza i trzeba się namachać.

Kupiłem ostatnio Philips OneBlade, bo myślałem, że będzie lepszy niż ten Easy Life. Bez nasadki goli fajnie bardzo krótko. Nasadka 2 mm też jest ok. Ale tnie on jak zabawka dla dzieci. A do samego skracania szkoda mi go używać, bo ostrza się szybko tępią i wymiana droga.

Mam trochę grubą/gęstą brodę. Chciałbym trymer, który po prostu szybko i mocno zetnie brodę na krótko (bez nasadki) i szybko skróci z nasadką na 2 mm.

Może coś z Philipsa? Wahl? Najlepiej ładowane na USB i z krótkim czasem ładowania.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach