Wpis z mikrobloga

@vg24_pl Dzieci i oskarki kochające piłkę i tak będą co roku kupować, bo gracze fify bardzo często kupują tylko jedną grę na cały rok i jest to właśnie nowa fifa. Oni nie mają pojęcia o tym jak działa rynek gier, jak wyglądają gry, nie czytają żadnych recenzji na portalach dla nerdów, po prostu jak widzą nową fifę to kupują, bo jak inaczej w futa pograją. Dlatego łatwo z nich doić kasę, nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@GoplanaLodz: racja, Fifa miała swoje okresy. Raz na 3-4 wersję była odświeżana, przez resztę czasu była kopią z małymi czy średnimi poprawkami.

Ale odkąd fut wjechał na dobre wszystkie zasoby tam poszły.

Fifa dla laika jest ta sama, ktoś kto gra w piłkarskie gry zauważy że podania inaczej chodzą, inaczej piłkę się odbiera, trzeba dostosować się do gry, grać bardziej po ziemi, czy bardziej górnymi piłkami... Ale ile z tego tak
@Trybun_Plebejski: Kupuję Fifę co roku i mam zawsze dużo rozrywki, wolę ja niż takie Red Dead Redemption 2, które odinstalowałem po 2 godzinach bo było nudne. Jaki sens ma porównanie kompletnie dwóch innych produkcji, skoro ludzie grający w Fifę niekoniecznie interesują sie innymi grami, żeby nie powiedzieć dosadnie, że mają je w dupie. No chyba, iż ktoś musi sobie połechtać ego bo on jEst świAdoMym gRaCzem xD