Wpis z mikrobloga

@DarkSoul667: prowadziłem własne szkolenia, brałem udział w szkoleniach, meetupach, wykładach - wielu ludzi się do tego nie nadaje; zwłaszcza że mówimy tu o pracy z młodzieżą. Wielu nauczycieli nie nadaje się do nauczania czegokolwiek, mają braki nawet w przedmiotach których uczą, dodatkowo beznadziejne cechy charakterologiczne, brak warsztatu, czy autorytetu. No i tradycyjne rządzenie strachem, jak za komuny.

A selekcja negatywna to bardzo bolesny fakt - ktoś kto jest dobrym nauczycielem, może
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Matik2137: wiem, że fejk, ale to smutna prawda o polskiej edukacji. Jak czytam tutaj posty, że w szkole powinni uczyć tego akcji tamtego to zawsze wspominam w takim wątku, co szkoła zrobiła z czytelnictwem.

Ja na swojej drodze spotkałem jednego nauczyciela z pasją, któremu zawdzięczam znajomość angielskiego.
za to mogę zarzucić wielu tłumienie mojej kreatywności.

@karski: Ja mogę zarzucić wpływ na mój wybór kierunku studiów, który zaowocował zmarnowaniem 5 lat życia. Z drugiej strony, gdybym ich nie zmarnował to bym nie zaliczył pasma porażek podczas rekrutacji, które sprawiły, że położyłem #!$%@? na wykształceniu i nauczyłem się programować (co interesowało mnie od gimnazjum, ale jakoś to olewałem).
Więc niby źle, ale ostatecznie wyszedłem na tym lepiej finansowo niż 3/4