Wpis z mikrobloga

To jest dla mnie serio za dużo co wypisuje Sosnierz na Twitterze. Wyobraźcie sobie że wasza siostra/dziewczyna/matka ktokolwiek zostaje zgwałcona, i pojawia się on. Jeździec na białym koniu, obrońca moralności i decyduje że jeżeli jest w ciąży to ma rodzic?
Jak czują się kobiety, które są prawdziwymi ofiarami gwałcicieli i dziś czytają coś takiego.
W normalnym kraju kobieta dostaje pomoc psychologa, w Polsce usłyszy że jest morderca. Tfu.

#konfederacja #bekazprawakow #bekazpodludzi #bekazkonfederacji #polityka
Pobierz p.....d - To jest dla mnie serio za dużo co wypisuje Sosnierz na Twitterze. Wyobraźci...
źródło: comment_1602056967h0TMd1XZJYaKlVOPY3AcGR.jpg
  • 110
@pekak: okej napisze tak zeby twoj móżdżek zrozumial. jak ci pokaze babe przebranego za chlopa i powiesz ze to mezczyzna a tak naprawde to kobieta to tez bedziesz z siebie dumny?
@peachysound: zapewne jest duża grupa ludzi którzy myślą jak sosnierz i jest on tym głosem w Sejmie. Jego opinia i tak praktycznie nie ma znaczenia bo status quo istnieje od prawie 30 lat i nikt nie zamierza go zmieniać.

Poza tym mamy demokrację i jak ludzie wybiorą przedstawicieli którzy zdecydująoo zzmianie prawa to Kim jesteś żeby imoodmawiać sswojej opinii i przekonań?

Wszystkim ostatnio odwala na punkcie cemzorowania tego co ludzie myślą.
@ziemba1: czy ktoś jest mężczyzną czy kobietą zależy od wielu czynników, nie tylko ubrań. Ja swoim przykładem chciałem ci tylko pokazać, że płód czy tam zarodek to zlepek komórek, który nie ma jeszcze żadnych cech charakterystycznych dla człowieka. To jest duże uproszczenie, zgadzam się, ale prawda jest taka, że ciężko mówić o życiu ludzkim skoro nie ma jeszcze żadnych wykształconych cech, świadomości i nie potrafi funkcjonować samodzielnie.
@j3sion: Liberałem? Ja nie chcę nikomu zakazać własnego zdania, ale to co napisał Sośnierz jest niesmaczne. Ten człowiek nie ma za grosz poziomu jakiego powinno się oczekiwać od posła.

Uważasz że właściwym jest pozwalać na tak niesmaczne rzeczy w imię "wolności do opinii i przekonań"? Jedyne czego chce to dać ludziom decydować za siebie na własną rękę. Tylko tyle i aż tyle. Nie chcę żeby głupota innych ludzi pokroju Sosnierza odbijała
@pekak To jest duże uproszczenie, zgadzam się, ale prawda jest taka, że ciężko mówić o życiu ludzkim skoro nie ma jeszcze żadnych wykształconych cech, świadomości i nie potrafi funkcjonować samodzielnie.

Nie prawda, bo tego wczesnego etapu nie da się przeskoczyć. Jaka świadomość miałeś pierwszego dnia po urodzeniu? Pamiętasz cos z tamtego zdarzenia czym by się roznilo od bycia plodem?
Ten człowiek nie ma za grosz poziomu jakiego powinno się oczekiwać od posła.


@peachysound: a poseł to kim niby jest? Jaki poziom reprezentował Niesiołowski, Lepper, czy Lichocka?
Posłowie to zwykli ludzie a nie jakaś elita. Gorzej jest jak udają kogoś kim nie są. Tu przynajmniej widać jakie koleś ma poglądy i jeżeli ludziom to nie odpowiada to na niego nie zagłosują, a może nawet przyciągnie więcej podobnych mu ludzi.

I nie,